Anasayfa / Güzelleşelim / Kozmetik / Arap Kızı Kremi Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Arap Kızı Kremi Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Arap Kızı Kremi Nedir?
Osmanlı döneminden bu yana kadınlar tarafından kullanılan bir güzellik iksiri olan Arap kızı kremi; kılcal damarları uyarıyor, cilt lekeleri ve yanık izlerinin görünümünü hafifletiyor. Düzenli olarak kullanıldığında ten renginin de açılmasına yardımcı olan Arap kızı kremi; doğal bir peeling etkisi göstererek, cildi ölü hücrelerden arındırıyor ve daha sağlıklı bir cilde kavuşmanıza olanak tanıyor.

Ciltteki kırmızı, kahverengi ya da koyu cilt lekelerine iyi gelen arap kızı kremi; B, E vitamini ve bol miktarda gliserin ile gliserol içeriyor.

Büyüleyici gül ve vanilya kokusu ile de kadınlar tarafından beğeniyle kullanılan bu krem, beyaz ve pembe olacak şekilde 2 farklı versiyondan oluşuyor.

Yüzyıllardır Arap kadınlarının bir numaralı güzellik kaynağı olan Arap kızı kremi ile henüz tanışmadıysanız; en kısa süre içerisinde tanışmanızı tavsiye ediyoruz.

Arap Kızı Kremi Ne İşe Yarar?

Birden çok mucizevi etkisi bulunan Arap Kızı Kremi; sivilce ve akne problemi olan bayanların için muhteşem bir kurtarıcı ürün olma özelliği taşıyor.

Tonik olarak da kullanılabilen bu krem, koyu ve kırmızı lekelerin rengini açtığı gibi tüm cilde sürüldüğünde cilt tonunun da en az birkaç ton açılmasına imkan tanıyor.

Çillenme problemine de birebir olan Arap kızı kremi, daha pürüzsüz, sağlıklı, parlak ve canlı bir cilde sahip olmanın yolunu açıyor.

Kir ve yağ ile tıkanmış gözenekleri de açan bu krem; cildi siyah noktalardan arındırıyor; koltuk altı ve çevresine uygulandığında koltuk altındaki kararmayı önlüyor, hatta koltuk altını beyazlatıyor.

Yani Arap kızı kremi sivilceleri yok etme, ciltteki çilleri giderme, cildi beyazlaştırma, cilt lekelerini giderme gibi birden çok görev üstleniyor.

Arap Kızı Kremi Nasıl Kullanılır?

Fiyatı oldukça uygun olan Arap kızı kremi, oldukça uygun fiyatlara satılıyor.

Cildinizdeki problemli bölgeye günde bir kez olacak şekilde bir miktar Arap kremi sürerek, cilt probleminizden kısa bir süre içerisinde kurtulabilirsiniz.

Yalnızca 1 hafta gibi içerisinde kremin etkilerini gözlemlemeye başlayabilirsiniz.

NOT: Kremden en iyi şekilde verim elde etmek için kremi sorunlu bölgeye gece yatmadan önce sürmeli, sabah uyandığınızda ise cildinizi ılık su ile durulamalısınız.

Yazar: Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir