Anasayfa / Genel / Bal köpüğü Saç Rengi Modelleri

Bal köpüğü Saç Rengi Modelleri

Bayanlar her an dış görünüşe oldukça önem vermesinden dolayı birçok farklı saç rengi de denemek için can atarlar

Son beş yıl içinde daha çok tercih edilen saç rengi olarak bal köpüğü olmasından dolayı ten rengin uyum sağlayan her kadın tarafından kullanılmaktadır. Bal köpüğü saç rengini eminim bir çok genç bayan merak ediyor, denemek için can atıyor

Kuaförlere yüzlerce lira vermek yerine bunu evlerinizde kendiniz bile yapabilirsiniz.

İlk olarak saçlarınız koyu renk ise saçlarınızı açmanız gerekir. Koyu olan renkler üzerine bal köpüğü rengini ne kadar alıp uygulasanız bile pek etki etmeyecektir.

İlk olarak kuaförlerde özel olarak satılan papatya özlü açıcılardan yardım alabilirsiniz.

Eğer bunlar ile yapmak yerine daha doğal olmasını da istiyorsanız papatya suyu ve limondan yardım alabilirsiniz.

Saçlarınıza papatyayı kaynatıp içine de dört tane limon sıktıktan sonra bol miktarda ıslatın.

Bunları bir saat kadar tam güneş ışığında durarak açılmasını sağlayın. Saçlarının renginde açılmayı sizler de fark edebileceksiniz.

Neredeyse en az iyi ya da üç ton açacak olan bu yöntem ile de diğer açıcı yöntemiyle de saçlarınızın rengini açabilirsiniz. Boyaları kararken kullanılan açma suyunu yirmi v olanları kullanmayı tercih edin.

Boyarken saçlarınıza boyayı bol miktarda sürün ve normalde yarım saat beklemesi gereken boyayı ortalama bir saate yakın tutarak bekletin ve öyle duşa girin. Daha etkili olan bir rengi elde edebilirsiniz.

Bal köpüğü ile bal kahve arasındaki renk farkı

Bu sezonun saç trendleri arasında bal kahve ile bal köpüğü saç renkleri olacak. İkisi arasındaki farktan birazcık sizlere bahsetmek isterim.

Yeni sezonun en trend saç renkleri şimdiden yavaşça kendisini göstermeye başladı.

Bal kahve ile bal köpüğü saç renkleri sezona damgasını vuracak gibi görünüyor. İki saç rengi arasında fark var ve bir çok genç kızımız bu rengi birbirileri ile fazlasıyla karıştırıyorlar.

Görüntü olarak birbirilerine çok benzemelerine rağmen esasen bal köpüğü saç renginde sarın renkler, kumral ve bakır tonları var.

Bal kahve saç renginin üzerinde ise altın yansımalarına sahip bir renk var yani bal kahve saç rengi, bal köpüğünden daha koyudur.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Yakışıklı sevimli erkek bebek fotoğrafları

Yakışıklı erkekler her ne kadar tatlılıkları ile oldukça dikkatleri üzerine çekseler bile yapıları ile de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir