Anasayfa / Aşka Dair / Bir Erkeğin İlgisini Nasıl Çekebilirim?

Bir Erkeğin İlgisini Nasıl Çekebilirim?

Erkeklerin ilgisini çekmek, aslında sanıldığından daha farklı olguları içeriyor. Çünkü erkekler düşünüldüğü gibi sadece güzel ve bakımlı kadınlara değil, kendilerini anlayabilecek, her durumda onlara destek olabilecek kadınlara da ilgi gösteriyorlar.

 Abartmadan Güzel ve Bakımlı Olabilmek

Bakımlı olmak, sadece erkeklerin ilgisi için değil, kadının kendisine olan saygısından ve her zaman kendisini iyi hissetmek istemesinden kaynaklanır.

Elbette bakımlı olmak güzel. Fakat bunu abartmadan yapmak elzem. Yani bakımlı olacağız diye sürekli abartılı makyaj, yüksek topuklu ayakkabılar ve birazdan podyumda yürüyecekmiş gibi kıyafetlerle dolaşmak yersiz.

Bunun yerine hafif bir makyaj, ortama uyum sağlayan bir kıyafet, hafif bir parfüm ve en önemlisi sıcak bir gülüş, bir erkeğin kalbini fethetmek için yeterli olacaktır. Çünkü erkekler doğal ve kendisi gibi olan kadınlardan hoşlanıyorlar.

 Erkeğin Kalbine Giden Yol

Bu yol her zaman mideyle alakalı olmuyor elbette. Fakat hiçbir erkek iyi yemek yapan bir kadına hayır demez.

İyi yemek yapmaktan kasıt, yaprak sarması ya da mantı gibi zor ve zahmetli şeyleri sürekli yapmak değil.

Fakat en azından yumurta kırma seviyesinden daha fazla bir şeyler biliyor olmak ve aç kalmadan kalkılacak bir sofra hazırlamak önemli…

Erkeklerin kalbini fethetmek için iyi bir dinleyici olmak gerekiyor. Çünkü erkekler fikirlerinin önemsenmesini severler.

Onları dinleyerek, yaratıcı tavsiyeler vermek önemli bir noktadır. Bunu yaparken onların gözlerinin içine bakmak da önemli bir yöntemdir.

Eğer bu erkeğe karşı bir şeyler hissediyorsanız bu duygu, gözlerinizden onun kalbine ulaşmasını sağlar.

Duygularınızda samimiyseniz” göz teması kurmak” bu duyguyu karşı tarafa yansıtmanın en önemli şartı.

Tabii gülümsemeyi de unutmayın. Böylelikle karşınızdaki erkek, sizin ona karşı olan duygularınızı fark edecek ve yavaşça çekim etkinize girmeye başlayacaktır.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Evli Erkek Karısından Neden Uzaklaşır

Evli çiftlerin en büyük sorunlarından birisi de erkeklerin eşlerinden uzak durmaları ya da uzaklaşmalarıdır. Günümüzde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir