Anasayfa / Aşka Dair / Bir Erkek Bir Kadından Hoşlandığını Nasıl Gösterir?

Bir Erkek Bir Kadından Hoşlandığını Nasıl Gösterir?

Bir Erkek Hoşlandığını Nasıl Gösterir?
Ah şu erkekler yok mu? Bizden hoşlanıp hoşlanamadığını bir türlü anlayamadığımız, saatlerce ‘acaba ne demek istedi?’ diye düşünmemize neden olan ‘anlaşılmaz varlıklar’.

Erkekler, kadınların anlaşılmaz varlıklar olduğunu düşüne dursun; bayanlar olarak, her geçen gün erkekleri daha da yakından tanıyabilme şansına sahip oluyoruz.

Peki, ilgi duyduğunuz ve açılmayı planladığınız erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlayabilirsiniz?

Bir erkek sizden hoşlandığını ne kadar gizlemeye çalışırsa çalışsın, beden dili ile kendini ele verebilir.

Aynı ortamda bulunduğunuz bir erkeği her ona bakışınızda size bakarken yakalıyorsanız, siz baktığınızda kafasını anında başka yere çeviriyorsa karşınızda sizden hoşlanan ve çekingen bir erkek olma ihtimali oldukça yüksek!

Sizden hoşlanan ve özgüveni tam olan bir erkek ise gözlerinizin içine bakmaktan çekinmez. Hatta sizi sıcak bir gülümseme ile bile karşılayabilir.

Aslında her erkek; kendi karakteri doğrultusunda hoşlandığının sinyallerini verir.

Kadın üzerinde hakimiyet kurmak isteyen, kaba ve bencil bir adam; şayet sizin rahat bir kız olduğunuzu düşünüyorsa size sürekli olarak ters davranabilir.

Aslan burcu erkekleri, çoğu zaman hoşlandığı kadına iyi davranmak yerine ters davranmayı misyon edinmiş erkekler listesinde ilk sırada yer alıyor. Aman dikkat!

Bu yüzden aklınızdaki erkeğin sizden gerçek anlamda hoşlanıp hoşlanmadığını öğrenmek istiyorsanız; öncelikle onun karakterini çözmeye çalışın! Karşınızdaki kişi özgüveni tam bir erkek mi yoksa çekingen mi?

Çekingen bir erkeğin size açılması yıllar sürebileceğinden ona daha çok cesaret vermeniz gerekebilir!

Hoşlanan erkek, mümkün olduğunca size dokunmak, yani fiziksel temasta bulunmak ister.

Ortamda kim olursa olsun, dikkati daima sizin üzerinizde yoğunlaşır. Ne söylediklerinizi, neden bahsettiğinizi dinlemek ve sizinle sohbet etmek ister. Sizinle zaman geçirmeye bir türlü doyamaz!

Hoşlanan erkek, dikkat çekmeye çalışır.

Ortamda sizi güldürmeye çalışan, sürekli konuşarak kendinden bahseden bir erkek; emin olun ki sizin dikkatinizi çekmeyi planlıyordur.

Ya da sürekli sizi tersleyen, sizinle zıtlaşan bir erkek; fark edilmediği için intikam alıyor olabilir.

En güzeli ona direk olarak sizden hoşlanıp hoşlanmadığını sormak! Evet, ne kaybedebilirsiniz ki?

Yazar: Yazar

Dikkatini Çekebilir!

Evli Erkek Karısından Neden Uzaklaşır

Evli çiftlerin en büyük sorunlarından birisi de erkeklerin eşlerinden uzak durmaları ya da uzaklaşmalarıdır. Günümüzde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir