Anasayfa / Genel / Büyük beden giyen bayanlar için bluz Modelleri

Büyük beden giyen bayanlar için bluz Modelleri

Büyük beden bluzlar pek çok markanın sezon ürünleri arasında yerini almıştır. Her sezon birbirinden farklı renkleriyle ve tasarımları ile markaların koleksiyonlarına farklılık katıyorlar. Sayfamızda gözünüze çarpacak pek çok farklı modeller yer alacak. İncelemenizi özellikle tavsiye ediyoruz.

Bu sezon büyük beden bluzlerin sadece anne bluzu şeklinde belli yaşın üzerindeki hanımlara özgü ürünlerden çıkıp her yaştan insana ayrı ve yeni ürünler üretildiğini görmekteyiz. Büyük bedene sahip gençler için de neşeli ve esprili bluzler bulunmaktadır.

Bu bluzlerdeki renk ve desen seçimleri gençlerin kendilerine olan güvenlerini kaybetmelerini önleyici cinsten olmalıdır. Büyük beden için giyinme temel ihtiyacının karşılanması bu kadar zor olmamalıdır.

Bluzlerin fiyatları her zaman diğer büyük beden ürünler gibi daha pahalı olurlardı. Ama artık bu sektörde de rekabet piyasaya giren yeni firmalar sayesinde oldukça artmış bulunmaktadır.

Eskiden büyük beden mağazaları pek çok ilde sınırlı sayılarda faaliyet göstermekteydi. Ya da büyük beden giyen kişiler özel dikim bluzler giyinmek zorunda kalırlardı. Ama hepimizin özel dikim kıyafetlerde ne gibi sorunlar yaşandığını biliyoruz.

En başta beğendiğiniz model ile dikilen birbirini kolay kolay tutmaz. Bu iş için ayrıca birkaç terziye gitmeniz gerekir.

Bu böyle zahmetli bir iş olduğu için çoğu zaman diktirdiğiniz üç beş parça kıyafet ile uzun süre idare etmeniz gerekir. Fakat artık çok sayıda seçenek ve bunlara kolay ulaşma imkanı mevcuttur.

Büyük Bedenim Diye Üzülmeyin!

Hem güzellikleriyle hem başarılarıyla özellikle ünlüler dünyasında büyük beden olup adından söz ettiren bir çok isim var.

Kate upton,  Ashley graham, Tara lynn, bunlardan sadece bir kaçı. Hayranları bu modelleri diğer zayıf modellerden ayrılmasına karşı fakat büyük bedenleri ile moda dünyasında şimdiden damgasını vurdular bile. Kırk beden üstü kadınlar moda dünyasında daha önce hiç görülmemiş, ulaşılamaz dedikleri noktaya geldiler.

Kate upton en büyük örnek olarak karşımıza çıkıyor. Büyük beden fiziği ile podyumların tozunu arttırıyor. Büyük bedenim diye üzülmenize gerek yok.

Artık bir çok markanın koleksiyonunda size de yer var! Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan bu bluzlere hayran kalacaksınız. Çok daha farklı biri haline geleceksiniz.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Yakışıklı sevimli erkek bebek fotoğrafları

Yakışıklı erkekler her ne kadar tatlılıkları ile oldukça dikkatleri üzerine çekseler bile yapıları ile de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir