Anasayfa / Genel / Çok Tatlı Ve Şirin Erkek Bebek Resimleri

Çok Tatlı Ve Şirin Erkek Bebek Resimleri

Erkek bebekler ilk doğdukları anda kendi kişisel özelliklerini neredeyse belli etmeye başlar.

Anne ve babalarından genleri alan erkek bebeklerin yapısal olarak gelişimleri de ailesine uygun olarak gidecektir.

Bir erkek bebek kız bebeklere oran ile onlardan iki hafta daha geç doğacaktır.

Bazen dokuz aydan bir hafta geç ve bazen de iki hafta geç bile doğması mümkün olan bir durumdur.

Her ne kadar kız bebekler altıncı aylarında kaçıncı dişlerini çıkarmaya başlasalar bile erkekler kızlara oran ile biraz tembel olmalarından dolayı altıncı aylarından itibaren yeni diş çıkarmaya başlar.

Kızlar her neden ise acele etmeyi her an sevmelerinden ve konuşmayı çok sevmelerinden dolayı çok çabuk konuşmaya başlar. Ama erkekler bunların tam tersi olarak neredeyse bir yaşında yeni anne baba demeye başlarlar ve ne dedikleri pek anlaşılmaz.

Yürüme konusunda da aynı tembellikleri gösterecek olmalarından dolayı genel olarak bir yaşlarından itibaren sıralamaya bir buçuk yaşlarına yakın oldukları zamanda yürümeye başlarlar.

Bundan önceki evre olan emekleme evresine nerede ise yedi aylık oldukları zaman başlayacak ve ele avuca asla sığmaz olan bir yapıları olacaktır. Erkek bebekler gündüz uyumayı daha çok sever ve geceleri anneye de eziyet etmeye bayılır.

Bu huylarından dolayı erkek bebek anneleri sürekli uykusuz bir şekilde gezer. Çünkü geceleri ne yapar ise yapsınlar onları uyutmayı pek de başaramazlar. Erkek bebeklerin birbirinden tatlı ve aynı zamanda şirin olan resimlerini değerli annelere sunmak istedik

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Yakışıklı sevimli erkek bebek fotoğrafları

Yakışıklı erkekler her ne kadar tatlılıkları ile oldukça dikkatleri üzerine çekseler bile yapıları ile de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir