Anasayfa / Genel / Dantel Perde Örnekleri

Dantel Perde Örnekleri

Bir evin en özel ürünü olarak yer alan hem dış dünya ile iç dünyayı ayıran bir yandan tasarımları ile eve farklı bir ahenk katan perdeler elişi ile yapıldığı zaman bir başka güzel oluyorlar.

Bu güzelim örnekler arasında her kesimden bireyler kendilerine en uygun olan tasarımları seçerek evlerine farklılık katmaya çalışıyorlar. Sizlerde bu kervana katılıp, eviniz için elişi perde örneklerinden beğendiklerinizi örebilirsiniz.

Evin her yerinde oldukça rahat bir şekilde kullanılacak olan bu perdelerin hem el örgüsü olan modelleri hem makine örgüsü olan alternatifleri de yer almaktadır.

Daha çok fon kısımlara yapılan bu desenlerin isteklere göre kendisinin tamamen örgü yani dantel şeklinde olan alternatifleri gelmektedir.

Zahmeti ile dillere destan olan iğne ile yapılan dantellerin hem örümcek olan hem de dolgu olan modelleri yer almaktadır.

Daha çok uç kısımlarına ya da tavan kısımlarına yapılan danteller ile dikkatleri üzerine çeken perdelerin mutfaklarda kullanması için şifon üzerine yapılan modelleri yer almaktadır.

Makine örgüsü ile üretilen perdelerin isteklere göre isim yazılı olan ya da resim baskısı ile üretilen alternatifleri de yerini uzun yıllardır korumaktadır.

Eğer el örgüsü istiyorsanız sadece uç kısımlarda ya da fon kısımlarında olan modelleri de görebilirsiniz.

Evin genel hakimiyetine uygun olarak üretilen bu perdelerin minik çiçekler ya da minik kareler örülerek üretilen alternatifleri de yer almaktadır. Her kesimden bayanlar için evin her yerine uygun olan alternatifleri de her an yerini korumaktadır.

Dantel perde örnekleri içerisinden sizler için seçmiş olduğum modellere bayılacaksınız. Dilerseniz kendiniz başka tasarımlar ekleyerek perdelerinizi daha farklı hale getirebilirsiniz.

Kurdele veya boncuk ile süslediğiniz zaman daha modern ve dekoratif perde tasarımları ede edebilirsiniz.

Kadınlar mutfakta zaman geçirmeye bayılırlar ve aynı zamanda oturma odalarında da öyle.. Bu sık kullanılan alanlara şıklık katmak ger zaman sizlerin elinizde.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Yakışıklı sevimli erkek bebek fotoğrafları

Yakışıklı erkekler her ne kadar tatlılıkları ile oldukça dikkatleri üzerine çekseler bile yapıları ile de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir