Anasayfa / Genel / Dantel sehpa örtüsü örnekleri

Dantel sehpa örtüsü örnekleri

Misafir geldiği ya da akşam çay içerken kullanılan en çok ürün tabi ki de sehpa olmaktadır. Sehpalar evler içerisinde bu kadar dikkatleri üzerine çeken bir ürünken onlar için üzerinde yer alan dantel örtüler ayrıca dikkatleri üzerine çeker.

Her çeyizde olması gereken dantel sehpa örtüsü örneklerinin oldukça farklı alternatifleri yer almaktadır. İsteyenler için el örgüsü olan modellerin yanı sıra kolay bir şekilde üretilmesi için makine örgüsü olan alternatifleri dikkatleri çekmektedir.

Sadece bu da değil en zahmetli olan modellerin yer aldığı iğne ile yapılan alternatifleri gözleri direk üzerine çekecek kadar farklı bir görünüm de yer almaktadır.

En kolay olarak elde edilen ve her kesimden olan bireylerin rahat bir şekilde yapacak oldukları kasnak modelleri de salonlarda ya da misafir odasında yer alan sehpaların üzerinde dikkatleri üzerine çekecektir.

Her kesimden olan bireylerin evlerinin en özel köşelerinde yer alan sehpalar için dikkatleri üzerine çeken bir farklı alternatif olarak da kumaşların üzerine yapılan tığ işi danteller olmaktadır.

Dolgu ile yapılan modelleri dikkatleri üzerine çekerken bir yandan isteyenler için hem örümcek hem de zürafa olan modelleri de gelmektedir.

Her ne kadar daha çok pirinç modelleri tercih ediliyor olsa bile yapımı zor olmasından dolayı her kesimden bireyler pek de uğraşmazlar. İsteklerinize en uygun olan modelleri yapmak ise artık anlatımları ile oldukça kolay.

Dantel sehpa örtülerinin birbirinden farklı elişi örnekleri var. İşlemelisinden tutun boncuklusuna, desenlisinden çiçeklisine hepsi sehpalarınızı olduğundan daha modern ve güzel bir hale getirmek için sizleri bekliyor.

Aşağıda paylaşmış olduğum modelleri oldukça farklı ve çeyizleri süsleyecek kadar kaliteli. Bakalım sizin tercihiniz hangisinden yana olacak.

Tüm ev hanımlarımıza örgü işlerinde kolaylıklar dileriz. Sormak istediklerinizi yorum olarak bu sayfanın altından bizlere iletebilirsiniz.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Yakışıklı sevimli erkek bebek fotoğrafları

Yakışıklı erkekler her ne kadar tatlılıkları ile oldukça dikkatleri üzerine çekseler bile yapıları ile de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir