Anasayfa / Genel / hangi burç hangi burçla evlenirse mutlu olur?

hangi burç hangi burçla evlenirse mutlu olur?

Astrolojik olaylardan dolayı kişiler burçlardan oldukça etkilenir. Ve her burç her burç ile de kolay anlaşamaz. Bundan dolayı insanlar hangi burç özellikleri ile anlaşıyorsa evliliklerinde de ona göre devam etmesi gerekir. Bunlara bakacak olursak;

Kova burcu asi bir insan olmasından dolayı daha çok terazi ya da oğlak gibi sessiz olan insanlarla evlenmesi gerekir.

Her iki burçta her ne kadar özgürlüklerine oldukça düşkün olsa bile bir taraf asi diğer taraf sakin karakterde olmasından dolayı rahat anlaşacaklardır.

Oğlak burcu yapısal olarak sakin biri olmasından dolayı aslan, boğa ya da kova burcuna ait olan bireyler ile gayet iyi anlaşabilir.

Her burç grubu daha çok her ne kadar karşısında olan insanlara yardım etmeyi sevse bile oğlak sakin diğerleri asi olmasından dolayı rahat bir şekilde uyum sağlarlar.

Terazi yapısal olarak sakin biri iken karşısında olan boğa ve kovayla rahat anlaşır. Hem karakter olarak birçok özellikleri ortak olarak giderken bir yandan iyi bir tamamlayıcı olabilirler.

İkizler burcu çift karakterli olan bireyleri ortaya sergilemektedir. Bunun için yapısal ve iç güdüsel olarak duygusal olan insanlar yerine kova gibi çılgın, asla çoğu şeyi kafasına takmayan insanlar ile evlenmeyi tercih etmesi gerekir.

Balık burcu her an anlaşmaktan yana olmasının yanı sıra aslan burcunun ve boğa burcunun çılgınlıklarını iyi bir şekilde tamamlayacaktır.

Koç ve yengeç burcu her şeyleri ile oldukça benzer ve iyi bir uyum sağlamasından dolayı hangi burç hangi burçla evlenmeli diye bakıldığı zaman ikisinin olması iyi olacaktır.

Başak Burcu

Kusursuz bir evlilik için Oğlak ile boğa burçları ile evlenmesi tavsiye edilir.

Yengeç Burcu

En ideal evlenebileceği burçlar arasında akrep, balık ve boğa yer alır. Bunların haricinde oğlak ve terazi burçlarıyla cinsel konularda uyumludurlar.

Kova Burcu

Terazi ve ikizler burcu en uygun olanlarıdır. Kova, akrep ve başak ile cinsel açıdan uyuşurlar. Özgürlüğüne oldukça düşkün olan kova burcu terazi ile çok iyi uyum sağlar.

Balık Burcu

Bir çok burçla hem cinsel hem aşk hayatında uyum sağlar fakat söz konusu evlilik olduğu zaman Akrep ve Yengeç burçlarını tercih etmelidir.

Koç Burcu

Kemdi burcu ve ikizler burcuyla cinsel çekim açısından yüksek uyum sağlayabilir. Evlilikte ise Aslan ve yay burcuyla bir ömür boyu mutlu yaşayabilirler.

Boğa Burcu

Yengeç- Oğlak – Başak Burcuyla evlenmesi daha iyi olur!

İkizler Burcu

İkizler burcu sürekli keşif halindedir. Terazi, aslan ve yay burcuyla son derece sıcak ilişkiler kurabilirler. Evlilik için Terazi, kova ve ikizlerden yana tercihlerini kullanmaları tavsiye edilir.

Aslan Burcu

İkizler burcu ve Aslan ile cinsellik uyumu harikadır. Söz konusu Aşk ve evlilij olduuğ zaman koç, yay ve ikizler ön plana çıkar!

Oğlak Burcu

Evlilik için size en yakın burçlar; Boğalar, Başaklardır

Terazi Burcu

Evlilik konusunda kararsız kalan teraziler, bu kararsızlığını ikizler ve kovalar burcuyla son buldurabilir.

Akrep Burcu

Evlenmeye karar verdiyseniz; Yengeç ve Balık burcu size fazlası ile uyum sağlayacaktır.

Yay Burcu

Aşk konusunda balık ve terazi, evlilik konusunda ise Koç, Aslan en ideal burçlardır.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Çok Tatlı Ve Şirin Erkek Bebek Resimleri

Erkek bebekler ilk doğdukları anda kendi kişisel özelliklerini neredeyse belli etmeye başlar. Anne ve babalarından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir