Anasayfa / Genel / İğne oyası mutfak havlu örnekleri

İğne oyası mutfak havlu örnekleri

Her çeyizin ve evin vazgeçilmezi olan mutfak havluları, kenarları süslendiği zaman bambaşka bir hale bürünüyor. Özellikle iğne oyası ile işlendiği zaman ayrı bir albenisi oluyor. Son zamanlarda elişi ile uğraşan ev hanımlarımızın en çok tercih ettiği modeller arasında yerini alıyor.

İğne oyası mutfak havluları arasında yapılışı oldukla zor ve zahmetli olan modellerden tutun kolay olanlarına kadar her zevke uygun örnekler bulunuyor.

İsteyenler için zürafa ile yapılan modelleri yer alırken bir yandan dolgulu olan modelleri gelmektedir. Dolgulu olarak yapılan modellerin isteyenler için iç kısmında model olan seçenekleri gelirken bir yandan sade olanları da gelmektedir.

Hem daha çok modern olmasını isteyen bayanlar için kolay bir şekilde yapılan boncuklu ve pullu olan modellerinin yer alması ile mutfakta iyi bir uyum da sağlanmaktadır.

Sadece bu kadarı da değil isteyenler havlunun üzerine direk bir şekilde yaparak isim ya da her ne isteniyorsa yazılan örnekleri gelirken bir yandan farklı dikkatleri çeken alternatifleri gelmektedir.

Her an bu kadar farklı olan modellerin yanı sıra bir de en çok papatya gibi çiçekler ile olan modelleri yer almaktadır. Hem çiçekler ile mutfakta bahar havası oluşturulan bu modellerin tek renk ya da birden çok renk ile yapılan modelleri olmasından dolayı en özel yerini korumaktadır.

İnce kenar olarak yapılan bu örneklerim ötesinde bir de kalın ya da üçgen olanları da olmaktadır. Fakat en çok halkalar üzerine yapılanları özel bir şekilde dikkatleri çekmektedir.

Havlular sade halleriyle gerçekten görsel alamda bir şey ifade etmiyor. Onları olduğundan daha modern ve dikkat çeker bir hale büründürmek istiyorsanız, kenarlarını iğne oyaları ile süsleyebilirsiniz.

Bunun içi aşağıda paylaşmış olduğumuz birbirinden güzel örneklerden istifade edebilirsiniz. Biliyorum bazıları oldukça zor ve zahmetli ama siz değerli ev hanımları her zaman olduğu gibi zoru başaracak ve daha güzellerini ortaya çıkaracaksınız.

Takıldığınız yerleri bana buradan bildirebilirsiniz. Elimden geldiğince siz değerli hanımlara yardımcı olmaya çalışırım. Kolay gelsin.

 

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Yakışıklı sevimli erkek bebek fotoğrafları

Yakışıklı erkekler her ne kadar tatlılıkları ile oldukça dikkatleri üzerine çekseler bile yapıları ile de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir