Anasayfa / Genel / kilolular için büyük beden bluz modelleri

kilolular için büyük beden bluz modelleri

Artan obezite problemi sadece Amerika’nın değil artık Türkiye’nin de problemi olmaya başlamıştır. Dolayısıyla bu durum artan bir büyük beden talebi ortaya çıkarmıştır. Bu talep pek çok marka tarafından kabul görmüştür. Böylece büyük beden sektörüne köklü tekstil firmaları da girmiş oldu.

İnternet gibi bir nimetin çıkması ile artık online büyük beden ürün satan firmalara ulaşmak oldukça kolay olmaktadır. Sonuç olarak bir tık ötenizdeki ürünü seçip beğenip alabilirsiniz. Ürünün kumaşı beden ölçüleri gibi bilgileri ise sizin için ürün özelliklerinde yerini almış olacaktır.

Büyük beden bluz seçerken artık sadece siyahlar içine boğulup kalmanıza gerek olmamaktadır. Neyse ki bu sene koyu renkler moda ama siyahtan çok askeri yeşiller, mavinin koyu tonları, koyu bordolar tercih edebilirsiniz.

Ayrıca kendiniz de daha çok desensiz bluz modellerini seçip onları süsleyebilirsiniz. Boncuklar, düğmeler, armalar kullanarak kendiniz de bu süsleri kolayca bluzünüze ekleyebilirsiniz.

Bir iğne ve bir iplik sizin için yeterli olacaktır. Hem böylece kimsede bulunmayan bir ürüne sahip olmuş olacaksınız.

Artık genç büyük beden diye bir alan tekstil sektöründe açılmıştır. Dolayısıyla hoş renk ve gençlere uygun desenler ile süslenmiş kilolular için bluz modellerini piyasada bulabilirsiniz.

Oversize dediğimiz kendinden birkaç beden büyüğü giyme modası geldiğinden beri çok yaygın olarak bu modayı yakalamış bir kesim ortaya çıkmış oldu. Aşağıda birbirinden modern ve tasarımı harika bluzler var. Umarım beğenirsiniz

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Yakışıklı sevimli erkek bebek fotoğrafları

Yakışıklı erkekler her ne kadar tatlılıkları ile oldukça dikkatleri üzerine çekseler bile yapıları ile de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir