Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 1 (bir) sayısını görmek

Rüyada 1 (bir) sayısını görmek

Rüyada sayı görmek; genel olarak rüya sahibinin elde edeceği varlığa işarettir. Rüya sahibinin iş hayatında maddi anlamda sağlayacak olduğu kazanca, parasal olarak iyi durumlara geleceğin eve geçmişte yaşamış olduğu tüm sıkıntıları geride bırakarak ailesi ile birlikte huzura ermeye işaret eder.

Rüyada sayı görmek ya da sayı yazmak ise kişinin sahip olduğu mal varlığına, banka hesaplarına, kısacası değişmez ve değiştirilemez olan tüm mülklerini simgeler.

Rüyada 1 (bir) Görmek

Rüya sahibinin bundan sonraki hayatında hep bir numaralı şansları yakalayacağına ve yine bir numaralı kişiler ile tanışacağına işaret eder.

Rüya sahibi için bundan sonra yeni bir yaşam başlayacak ve bu rüya kendisi için bir dönüm noktası olacaktır.

İş hayatında ise mutlu olacağı ve çok başarılar elde edeceği işlere girecek, bu elde ettiği başarılar ile de üstlerinden sürekli olarak tebrikler alacak, onların takdirini kazanıp daha sonra yüksek mevkilere geleceği anlamlarına gelir.

Rüya sahibi eğer evli değil ise bu konuda da şansı yüzüne gülecek ve kısa zamanda çok fazla etkileneceği bir kişi ile tanışacağı anlamına gelir.

Yaşayacağı bu ilişki ile huzurlu ve mutluluk dolu olacak olan bir hayatın dönüm noktası anlamına gelir.

Rüyada 1 (bir) sayısı görmenin diğer anlamları

Rüyada 1 sayısı görmek, rüya sahibinin girdiği işlerde kar elde etmesine ve bu sayede de üzerinde olan tüm borçlardan kurtulmasına işaret eder.

Rüya sahibi bu şekilde kendisine yük olan ve huzursuzluğunun en büyük nedeni olan borçların bitmesi ile huzura kavuşacak ve dolayısı ile mutlu bir hayat elde edecektir.

Rüyada 1 sayısı görmek, bir saat, bir gün, bir hafta, ay veya bir yıl içinde beklenilen durumun gerçekleşeceği anlamına da gelir.

Bu sürelerin bazılarını akılda tutamamış olmak, ödenmesi gereken yüklü bir miktarda borç çıkacağını da ifade eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir