Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 1. Olmak

Rüyada 1. Olmak

Rüyada bir yarışmaya katılıp 1. Olduğunu görmüş olmak, görülen durumla da bağlantılı olarak iki değişik şekilde yorumlanabilir. Eğer ki kişi rüyasında yarışmayı kazanmış ise oldukça hayırlı ve hoş durumlarla karşılaşılacağına, maddi gelirinin de artması nedeni ile daha rahat hayata erişeceğine, maddi ve manevi anlamda büyük bir olgunluğa sahip olacağına ve işlerinin daha da artacağına işaret buyurur.

Eğer ki rüya da görülmüş olan yarışma mağlubiyet ile sonuçlanmış ise, bütün sorun ve sıkıntıların, zorlukların ve de musibetlerin ardı ardına geleceğine, kişinin kısmetin de yaşanacak olan bir kötü olaydan ötürü tamamı ile kapanacağına ve mutsuzluğa işaret etmektedir.

Rüyada Yarış Yapmak

Kişi maddi anlamda başka birisi ile gerçekleştireceği ortaklığın ardından işlerinin artacağına ve maddi gelirinin de bununla birlikte artacağına delalet eder.

İş kapsamındaki proje sayılarının artacağı iş bağlantılarının üst düzeyde olacağı ve olumlu sonuçlanacağına yorulur.

Böyle bir rüya görülmesi durumunda mutluluğa işarettir ve maddi anlamda da büyük kazançlar sağlanacağı anlamını taşımaktadır.

Rüyada Yarışmayı Kazanmak 1.Olmak

Rüyada 1. olmak Kişinin yakın zamanda büyük bir yola sapacağına ve bu yolda rahat olarak ilerleyip her şeyin yolunda ve olumlu yönde hareket edeceğini işaret eden bir rüyadır.

İş alanında yapılan tüm çalışmalar uğraşlar ve işlemi devam eden çalışma aşamasında olan projelerin büyük müjdelerle sonuçlanacağı sonrasında ise kişinin iş alanında terfi edeceği rütbe yükseleceğine işaret eder.

Rüyada Yarışmayı Kaybetmek

Rüya sahibinin büyük çabalar sonucunda elde ettiği maddi varlıklarını kaybedeceği iş hayatında ve yaşamının diğer alanlarında her şeyin ters gideceğini huzursuzluğun boy göstereceğine delalet etmektedir.

Kişi adım attığı ya da atacağı her işte ters cevaplar alarak üzüleceğine işarettir. Yani şöyle ki, rüyada ki sonuç ile gerçekte de doğru orantılıdır.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir