Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 11 Rakamı Görmek

Rüyada 11 Rakamı Görmek

Rüyada (11) on bir sayısının görülmesi genelde dini anlamda iyilikler şeklinde yorumlanır. Meleklerin sayısının olduğu olarak bilinen 11 sayısı yakın zamanda yaşanacak güzelliklere işaret eder.

Rüyada 11 rakamı görmek; sezgiye ve aydınlanmaya işaret eder. Bir konudaki ustalık ve iş bitiricilik anlamında yorumlanır.

11 sayısı iki paralel çizgi olarak düşünüldüğünde iki kişinin ortak iş yapması veya iki kişinin birlikteliği şeklinde de yorumlanabilir.

11 rakamı ile beraber görünen diğer nesne veya olayların da rüya yorumlanmasında önemli katkısı vardır.

Genel anlamda 11 sayısı rüya görüldüğünde kişinin mutlu olacağı ve kendisiyle barışık bir hayat süreceği, çevresinde bulunan kişiler tarafından sevileceği şeklinde ifade edilir.

Rüyada Sayı Görmek

Rüyasında sayı gören kimsenin varlığına işaret eder. Rüya sahibinin gerçek hayatta sağladığı maddi kazançlara, iş anlamındaki başarılarına ve maddi sıkıntılarının en yakın zamanda biteceğine işaret eder.

Veya en yakın zamanda hiç beklenmeyen bir yerden gelecek büyük meblağ anlamında ifade edilir. En yakın çevresiyle birlikte sıkıntılı sürecini atlatarak mutlu günler yaşayacağına yorulur.

Rüyada 1 Rakamı Görmek

Rüya sabinin rüyasında 1 rakamını görmesi maddi anlamda yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağı şeklinde ifade edilir.

Rüya sahibinin borçlar yüzünden yaşadığı zor günleri atlatacağına ve yakın zamanda huzurlu günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada 11 Yazdığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında 11 rakamını yazması da olumlu yorumlanır. Her türlü zorluklara rağmen kişinin kendi ile barışık bir yapıda olduğunu ve mutluluğun hayatının merkezinde yer aldığı ifade edilir.

Rüya sahibi bu kişilik ile gerçek hayatta da imrenilen bir kimsedir. Bundan dolayı çevresinde kendisini kıskanan çok insan olduğuna ve düşmanlarının olduğuna işaret eder.

Yalnız kişi kendi ile barışık ve inançlı bir kimse olduğundan kişiye zarar gelmeyeceği şeklinde yorumlanır.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir