Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 12 Sayısını Görmek

Rüyada 12 Sayısını Görmek

Rüyada 12 (on iki) sayısını görmek, rüyasında bu rakamı gören kişinin yakın bir tarihte hiç tanımadığı bir şahıstan gelecek iyi ve memnun edici bir havadise işaret eder.

Rüyayı gören kişinin mesleki yaşantısında atılacağı projeler ile büyük bir başarı elde edip, yakaladığı bu başarıyla sıkça söz edilen biri haline geleceği yorumu yapılır.

Rüyayı gören kişinin iş hayatındaki atılımlarla, kötüye giden parasal durumunu düzlüğe çıkaracağı geçmişinde yaşadığı sıkıntılı süreçleri geride bırakacağı ve yüksek meblağlarda paralar kazanacağı şeklinde yorumlanır.

Bu gelişmeler kişinin iş dışındaki hayatını da olumlu yönde etkileyecek, çevresindeki insanlarla, dost ve akrabalarıyla olan ilişkileri daha iyi gelecek ve çevresindekilerle bağları olan daha sıkı bir hale gelecektir diye yorumlanır.

Bir başka rivayette de, rüyada 12 sayısını görmek rüyayı gören kişinin, çevresinden biriyle husumete düşmesi olarak yorumlanır.

Rüyayı gören şahsın, bu husumete düşüp tartıştığı kişi yüzünden başına büyük fena bir iş geleceğine, kişinin moral olarak çöküp, sağlığının da kötüye gideceğine işaret eder.

Şahsın uzun bir süre bu durum yüzünden sıkıntıya yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Sayı Görmek

Rüyada rakam görmek, genel yorumla variyete işaret eder. Gören kişinin iş hayatında ve parasal anlamda elde etmiş olduğu kazanca, maddi olarak yol kat etmeye, daha önce yaşadığı kötülükleri aşmaya ve sevdikleriyle birlikte huzurlu bir yaşam sürmeye işaret eder.

Rüyada Sayı Yazmak

Rüyasında sayı yazan kişinin, yaptığı işte beklenilmeyen bir şekilde başarılı olmasına ve yüksek meblağlarda servet edinmeye mazhar olacağı şeklinde yorumlanır.

Bazı rüya tabircileri de rüyayı gören kişinin, ortakları olan bir maldan hisse alacağı yönünde yorum yaparlar.

Rüyada Rakam Söylemek

Rüyada rakam söylemek, rüyayı gören şahsın gerçek olmasını çok fazla istediği bir şeyin gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyayı gören kişi bu şeye çok fazla kafa yormuş ve bilinç altına çok fazla işlediği için rüyaya da bu şekilde etki etmiş diye yorumlanır.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir