Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 15 Sayısı Görmek

Rüyada 15 Sayısı Görmek

Geçmiş dönemlerde kişinin yaşadığı birtakım sıkıntılardan hala kurtulamadığına işaret eder. Ayrıca bu kişi vicdanen rahat etmediğine, devamlı bir süre içerisinde pişmanlıklarını yaşadığı anlamına gelir.

Kişilerin rüyada 15 sayısı görmek için birçok rüya tabircisinin farklı görüş açıları bulunur.

Başına gelebilecek ya da gelmiş olan kötü olayların ileride de kötülüklere sebep olabileceğine, kendi canını sıktığı halde, etrafında bulunan sevdiklerini de kırabileceğine, onlarında canını sıkarak bulunan ortamda gerginlik yaratacağına delalet edilir.

Kötü olan olayların ve de Allah’ın katında hayra yorulmayan çoğu işlere işaret ettiğine delalet edilir.

Başkalarının canını yakması ile yükseleceğine, bu olayları da iş hayatında gerçekleştireceğine haber verilir.

Haksız bir şekilde elde edilen kazancın kişiye vereceği pişmanlığa, kısa bir sürede yaşayarak kendisini bu yoldan toparlama gereği hissedeceğine işaret edilir.

Rüyada Rakam Okumak

Sayı okumak genel olarak iş ortamlarında kişilerin birden fazla işle uğraşacağınıza ve bu işler ile uğraşırken başlarını kaldıracak vakitlerinin kalmayacağına işaret edilir.

Bu nedenle çalışmalarınızın yoğunluğu ile alakalı ailenize fazla vakit ayıramayacağınıza işaret edilir. Bu nedenlerden dolayı ev içerisinde kısa süreli tartışmaların olabileceğine yorumlanır.

Sayı ya da rakam okumak aynı zaman da yapacağınız veya yapmakta olduğunuz bir işte büyük bir başarı elde edebileceğinize, yüksek ücretlerde kazanç elde etme imkanınızın olacağına işaret edilir.

Rüyada Çift Haneli Sayı Görmek

Çift haneli rakam görmek genel olarak; kısmete ve şansa gelecek olan güzel zamanlara işaret eder.

Bu rüya bazı yorumculara göre şansa yorumlana biliyor. Kişilerin çalıştığı iş hayatlarında makam ve mevki açısından oldukça yükseleceğine ve yaptığı işlerde çok büyük bir başarı sağlayacağına delalet eder.

Kişiler manevi ve maddi açıdan huzura ereceklerine ve kişinin kısmetinin zaman geçtikçe açılacağına yorumlanır.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir