Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 17 Sayısını Görmek

Rüyada 17 Sayısını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında 17 sayısını görmesi hayırlı bir rüya olarak ifade edilmez. Birçok kültürde 17 sayısı uğursuz bir sayıdır, kullanılmaz. Özellikle İtalyan kültüründe asansör, ev, uçak gibi yerlerde 17 sayısına rastlanmaz.

Bu da rüya anlamında da uğursuzluk olarak yorumlanır. Kişinin hayatındaki iş, maddiyat, ilişki anlamında olumlu giden bazı şeylerin bozulacağına ve sıkıntılı dönemler yaşayacağına delalet eder.

Kişi yakın zamanda bazı sorunlar ile karşılaşacak ve kötü haberler olacak şeklinde ifade edilir.

Aynı zamanda aile içinde anne, babası veya eşi ile yaşayacağı tartışmalara da yorulur.

İş hayatında başarısızlıklara, düşüşlere, maddi kayıplara işaret eder. İş anlamında rakibi olacağına ve rakibi ile uğraşacağına, bu nedenle kayıplar yaşayacağına işaret eder.

Yaşayacağı olumsuzluklar nedeniyle sonunda daha da güçlü olacak ve zamanla olumsuzlukların üstesinden gelecektir.

Rüyada 17 sayısı görmek; kişinin hayatındaki bazı olumsuz gelişmeler yaşayarak zamanla atlatıp bunlardan ders alacağına delalet eder. Zamana yayıldığında olumlu gelişmeler de yaşanabilir.

Rüyada Sayı Yazmak

Rüyasında sayı yazan birinin ticaret anlamında kendini geliştirebileceğine, yöneticilik kademesine yükselebileceğine ve hayatında sorumluluklar alacağı bir döneme gireceğine yorulur.

Rüya sahibi iş hayatında olumlu gelişmeler yaşayabilir, hayali olan bir iş için girişimde bulunabilir veya terfi yapabilir.

Rüyasında sayı yazan birinin kendi işini kurma isteği olduğu, hayalindeki iş için zamanla adım atacağı ifade edilir.

Rüyada Sayı Saymak

Rüyasında sayı sayan bir kişinin katı kuralları olan bir insan olduğuna işarettir. Ve gerçek yaşamında yakınındaki birinin kendisine bir yanlışı olacağına, kandırılacağına delalet eder.

Yanlışı yapan kişi ile ilişkisini keserek daha dikkatli bir şekilde hayatını sürdürmeye devam edeceğine işaret eder.

Rüyada sayı saymak aynı zamanda özgürlük, kötü bir durumdan kurtulmak anlamındadır. Kötülüğü dokunan bir kişiden intikamını almak olarak da ifade edilir.

 

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir