Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 18 Sayısını Görmek

Rüyada 18 Sayısını Görmek

 Rüyada rakam görmek rüya sahibinin maddi kazançlarına ve eşyalarına yorumlanabilir. Rüyada görülen her rakam farklı anlam içerir. Bu yüzden rüyada görülen her rakamın doğru hatırlanması önemli olabilir.

Rüyada 18 sayısı gören kişi için uzun zamandan beri kişinin hayatında olumsuzluklara neden olan dertlerden ve içinde ki sıkıntılardan kurtulacağı anlamına gelir.

Emeklerinin sonucunu fazlasıyla alacağına işaret eder. Rüya sahibi için hem insan ilişkilerin de hem de iş hayatında günden güne daha başarılı olacağı anlamına gelir.

Genel de olumlu olaylara yorulan rüyada 18 sayısını görmek kişinin çok sevineceği bir haber alacağını bu duruma çok şaşırıp ayaklarının yerden kesileceği anlamına da gelir.

Çevresinden yani sevdiklerinden çok ilgi göreceğine yorumlanır. Bulduğu başarılarla çevresini de gururlandıracağı ve sevindireceği olarak söylenir.

​​​​​​Bu rüya genel de anlık olarak yorumlanmamaktadır. Kişinin bütün hayatını yönlendirip etkiyebilir. Devamlı olarak bir başarıya ve mutluluğa yükseleceği olarak yorumlanır.

Kişinin başına gelenler sonunda son bulacaktır ve kişi süpriz bir şekilde rahata erişecektir. Kişinin iş hayatında ki başarısı ile adı duyulacak ve kişi yükselmeye devam edecektir.

Eline yüksek miktarda para geçeceğine işarettir. Eğer rüyayı gören kişi bekar ise mutlu ve huzurlu bir yuva kuracak evli ve çocuk sahibi olmayı istiyorsa kişinin yakın zamanda bir bebeği olacağı anlamına gelir.  Her durumda rüyada ki 18 rakamı olumlu yorumlanabilir.

 Rüyada Kişiye Göre Yorumu

Eğer rüyayı gören bir erkekse iş hayatında yükseleceği ihtimali daha yüksektir. Aile kuracağı durumu söz konusu olabilir.

Para geleceği ve maddi açıdan rahatlayacağı olarak yorumlanır . Rüya sahibi bir kadın ise çocuk sahibi olacağı içindeki sıkıntılardan kurtulacağı anlamına gelirken evlilik ihtimali de söz konusu olabilir.

Emeklerinin karşılığını almasıda rüya sahibinin kadın olması durumu için geçerlidir.

​​​​​

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir