Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 1(bir) Koli Yumurta Görmek

Rüyada 1(bir) Koli Yumurta Görmek

Rüya sahibinin rüyasında 1(bir) kilo yumurta görmesi, aşk hayatında olumlu gelişmelere, sağlığının iyiye gittiğine, çevresinde bulunan kendine her anlamda yardım eden orta yaşlı bir kişiye işaret eder.

Aynı zamanda iş hayatında da maddi anlamda olumlu gelişmeler yaşayacağını ifade eder.

Rüyada 1(bir) koli yumurta görmek; kişinin aşk ve arkadaşlık ilişkilerinde mutlu olacak gelişmelerin, iş hayatındaki kazançların ve sağlık anlamındaki olumlu gidişatın temsilidir.

Bazı rüya tabircileri tarafından ise rüyada 1 koli yumurta görmek; hayatını karıştıracak olaylarla karşılaşacağını ve sıkıntılı günler yaşayacağını, arka arkaya yaşayacağı problemler nedeniyle üzüntülü günler geçireceğini ifade eder.

Uzun zaman boyunca sıkıntılı günler yaşayan kişinin sonrasında hayal ettiği varlığa ve mutlu günlere kavuşacağına delalet eder.

Yorumculara göre uzun süren mutsuz günlerin ardında toplu kazançlar, müjdeli haberler ve hak edilen büyük meblağlar vardır.

Rüyada Yumurta Almak

Rüya sahibinin parasal anlamda birikim yapacağına ev hayatında da iş yerinde de bereketin artacağına işaret eder.

Yumurta aldığını gören kişi bekarsa yakın zamanda mutlu bir evliliğe adım atacağına veya gönül ilişkisi yaşayacağına yorulur.

Eğer bir kümesten yumurta aldığını görüyorsa kişi; çalıştığı iş yerinde başarıları ile şirkete toplu paralar kazandıracaktır.

Rüyada Yumurta Yemek

Rüyada yumurta yediğini gören kişi iş hayatında başarılar elde edecek şeklinde yorumlanır.

Rüyada yumurta pişirdiğini gören kişinin de iş hayatında kararlı ve uzun süreli bir yükselişim temsilidir.

İş hayatında terfi olabilir ve yeni daha iyi imkanlı iş fırsatları açılabilir. Kişi yeni iş deneyimleri ile daha iyi kazançlar elde ederek yatırım yapma fırsatı bulabilir.

Rüyada Yumurta Soymak

Rüya sahibi rüyasında yumurta soyduğunu görürse; çok istediği, hayal ettiği bir eşyayı alacağı şeklinde yorumlanır.

İstediği mala sahip olarak mutlu günler yaşayacağı ifade edilir. Yumurtayı soyduktan sonra sarısının görülmesi altına işaret eder, büyük bir kazanç veya servet anlamındadır.

Yumurta beyazının görülmesi ise gümüş olarak ifade edilir, küçük bir kazanç veya bir yerden kazanılacak nakit bir para olarak yorumlanır.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir