Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 1(bir) Lira Görmek

Rüyada 1(bir) Lira Görmek

Rüyada demir para görmek bir kimsenin rahatsızlanması anlamına gelir. Buna göre rüya sahibi üzerinde bir ağırlık hissedebilir ve sağlık sorunu yaşayabilir. Rüyada demir para görmek aynı zamanda hayal kırıklığı olarak da ifade edilmektedir.

Rüyada görülen bozuk para hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Bu nedenle rüyada görülen bozuk para bazen de dedikodu olarak yorumlanır. Peki rüyada 1 lira görmek ne anlama gelir?

Rüyada birden fazla 1 tl görmek kişinin etrafında dedikodusunu yapan kişilere işaret eder.

Bozuk para laf ve dedikodu anlamına gelir. Bozuk para aynı zamanda sağlık sorunlarının yaşanacağı anlamına da gelir.

Rüyada Altın Para

Rüyada görülen paranın değeri de yorumlanması açısından önemlidir. Eğer rüyada altın para görülmüş ise bu durumda da kişi etrafındaki kişilerin davranışlarına dikkat etmelidir.

Kişi aynı zamanda yapmış olduğu hatalar nedeni ile de dedikodu ediliyor olabilir.

Rüyada Bozuk Para

Rüyada bozuk para bazen boş laf olarak da yorumlanır. Bozuk para aynı zamanda sıkıntıya işaret eder.

Eğer bir kimse size bozuk para vermiş ise bu durumda o kişi tarafından bir zarar uğrayabilirsiniz.

Rüyada bozuk para görmek aynı zamanda mal kaybına da neden olur. Rüyada bozuk para almak hayırlı bir rüya olarak yorumlanmazken rüyada birine bozuk para vermek hayırlı bir rüya olarak yorumlanır.

Bir kişi rüyasında birine bozuk para verir ise bu kişinin sıkıntılarından kurtulacağı ve mutlu günler yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada bir kimsenin bozuk para yutması da kişinin taşıdığı yükler olduğunu ve bu yükler nedeni ile büyük bir sıkıntı içerisinde olduğunu ifade etmektedir.

Rüyasında bozuk para yutan kişi sıkıntılarını içine attığından dolayı çok zor günler ile karşı karşıya kalabilir. Fakat sabrının sonunda mutluluğa erebilir.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir