Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 2 (iki) At Görmek

Rüyada 2 (iki) At Görmek

Güzel ve hayırlı işlere yorulur. Gören kişinin terfi etmesine ve işinde yükseleceğine delalet eder. Rüyada 2 at görmek, gören kişinin maneviyatının yükseleceği, beğenilmesi ve takdir edilmesinin artacağı, işlerinin düzene gireceği, sıkıntı ve kederlerinden uzaklaşacağı anlamına geliyor.

Rüyada Koşan At Görmek

Gören kişi için, izzet, hidayet, iyilik, hayır, şifa, rızık bulmak anlamına gelir. En kısa zamanda mutluluk, huzur, sağlık, zafer ve zenginliğin geleceği habercisidir.

Rüyada Ölen At Görmek

Rüyayı görenin için, sıkıntılı olaylar yaşanacağına, bunun sonucunda baskı, sinir ve stres yaşayacağına ve gelecek ile ilgili beklentilerin kaybolacağına yorulur.

Rüyada Beyaz At Görmek

Rüya sahibinin özlediği insana kavuşacağı, bekarsa yeni bir sevgiye, evliyse aşk tazeleneceğine yorulur.

Rüyayı gören, geçmişte yaşadığı kırgınlık, üzüntü, gönül sancısı, kalp kırıklığı ve güvensizliklerini arkada bıraktıracak biri ile karşılaşacak anlamına gelir.

Rüyada Balık ve At Görmek

Hem manevi hem de maddi açıdan çok büyük zenginlik anlamına gelir. Hem parasal, hem de gönül zenginliğinin yaşanmasına, problemlerin çözülmesine, parasal dertlerin bitmesine delalet eder.

Rüyada Tek Boynuzlu At Görmek

Rüyayı gören için, yapılan bir işin sonlanmayıp yarım kalacağına, elde edemeyeceği bir mala, eksik kalacağı bir duyguya yorumlanır.

Rüyada At Şahlanması Görmek

Rüyayı gören için, yaptığı işlerin ve çektiği çilelerin yerini bulacağına, bunun sonucunda maddi ve manevi başarı elde edilmesine, ele geçen kazanç ile birikim yapılarak iş sahibi olunacağına delalet eder.

Rüyada Atın Teptiğini Görmek

Rüyayı görenin, bir kişinin öfkesi ya da tepkisi ile karşılaşacağı anlamına gelir. Biri tarafından suçlanmaya, hakaretler ve ağır sözler duymaya, bunun sonucunda da üzülerek kalp kırıklığı yaşamaya yorulur.

Rüyada At Eti Yemek

Rüyayı görenin hastalanacağına, rahatının bozulacağına, huzurunun kaçacağına, sıkıntılı günler geçireceğine yorulur.

Bilerek ya da bilmeyerek hata yapılacağı, ağızdan çıkacak sözler nedeni ile zor günler geçirileceği anlamına gelir.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir