Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 2 (iki) Erkek Çocuğu Görmek

Rüyada 2 (iki) Erkek Çocuğu Görmek

Kişinin rüyada bir veya iki erkek çocuk görmesi genel olarak insanın içinde ukde olan bir olayın, bir dileğin gerçekleşmesine işaret eder. Ayrıca kişinin etrafında bulunan yakın dost ve arkadaşlarının güvenilir olduklarına ve rüyayı gören kişinin gerçekleştirdiği bütün hal ve hareketlerin kişinin etrafındaki herkes tarafından saygı ve minnetle karşılandığına işaret eder.

Rüyada 2 (iki) Erkek Çocuğu Gören Kişinin Kızı Olması

Eğer rüyayı gören kişi bir kız ise bireyin dünya yaşamında hayırlı, uğurlu ve bol kısmetli bir evlilik dönemi gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Eğer rüyayı gören kişinin iş hayatında bir sorun veya sıkıntı var ise bu kişinin iş yaşamında bir yükselişin ve kademe atlamanın gerçekleşeceğine delalet eder.

Hasta olan bir kişinin ise rüyasında erkek çocuğu görmesi hastalığından kurtulacağına, sağlığına kavuşacağına ve iyileşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada 2 (iki) Erkek Çocuğu Gören Kişinin Bekar Erkek Olması

Rüyasında bir veya iki erkek çocuğu gören bir bekar erkeğin evliliğe hazır ve nazır olduğuna delalet eder.

Eğer rüyada görülen çocuk bir kundağın içinde ise kişinin sahip olduğu bir sorun veya sıkıntıdan kısa bir süre sonra kurtulacağını ve sıkıntıların ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada ağlayan bir erkek çocuğunun görülme durumu ise diğerlerinin aksine kötü olduğu düşünülmektedir ve yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişinin geçici ve kısa süreliğine bir sıkıntı veya soruna sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Erkek Çocuk veya Çocuklara Sahip Olmak

Rüya sahibi rüyasında bir veya iki erkek çocuğa sahip olduğunu görürse, kişinin sevindirici bir habere sahip olacağını ve gelen haberin kişinin hayatında köklü ve güzel yönde değişimlere sebep olacağına delalet eder.

Rüyada görülen çocuk veya çocukların güler yüzlü olması ise kişinin hayatında da birçok güzelliklerin tadılmasına ve aile içi mutluluğun artmasına işaret etmektedir.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir