Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 2 (iki) Kedi Görmek

Rüyada 2 (iki) Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek çocuk sahibi olmaya yorulabilir. İki kedi görmek ise daha bereketli haberlere işarettir. Fakat rüya sahibi kadın ise ve evliyse eşi tarafından sıkıntılar yaşaması şeklinde yorumlanabilir.

İki kedi görmek ise çevresinde rüya sahibi ile uğraşan insanlar olduğuna yorulur.

Aynı zamanda rüyada 2 kedi görmek demek yakın zamanda tanışılacak nankör, riyakar insanlar olarak ifade edilir.

Ve yaşanacak olay karşısında umut kaybetmek, kayıtsız kalarak üzülmek anlamındadır.

Rüyasında 2 veya daha fazla kedi gören kişiler yakın çevresindeki insanlara karşı daha dikkatli davranmalıdır. Sevdiği insanlardan darbe yeme ihtimali yüksektir.

Ve yeni bir aşka yelken açanlar ya da yeni gönül ilişkisine adım atacaklar çok düşünmeli, kişiyi iyice tanıyarak adım atmalıdırlar.

Rüyada Kedi Sevmek

Rüyasında kedi gören kişinin kedi ile birlikte neler gördüğü, rüyasında nasıl bir mekanda olduğu da önemlidir.

Eğer gerçek hayatında işiyle ilgili sıkıntı yaşayan biri böyle bir rüya görürse maddi anlamda destek alacağı kişi ile ilgili sıkıntılar yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Kişinin evlilik ile ilgili bir düşüncesi varsa yakın zamanda evleneceği veya çocuk sahibi olacağı şeklinde olumlu yorumlanır.

Aynı zamanda rüya sahibinin rüyada kedi sevmesi, hayırlı haberleri, yüksek kazançları, yeni iş fırsatlarını ifade eder.

Fakat yaşanacak güzel olaylar karşısında da hep emin bir şekilde adım atması gerektiği gerekmektedir.

Rüyada Ölü Kedi Görmek

Rüya sahibi rüyasında kedi öldürdüğünü veya bir yerde ölü bir kedi görürse kişinin gerçek yaşamında özgürlüğünün kısıtlanacağı anlamına gelir.

Rüya sahibi gerçek hayatında farkında olmadan da özgürlüğü ile ilgili kendini kısıtlıyor olabilir veya başka kişilerinin özgürlüğüne müdahale etmesine izin veriyor olabilir şeklinde yorumlanır.

Evlilik aşamasında bir kişinin böyle bir rüya görmesi evlilikten çekindiğini, özgürlüğü kısıtlayacağını düşündüğünü ifade eder.

Böyle rüya gören birinin hayatı ile ilgili özgürlüğünü kısıtlayacak durumları gözden geçirmeli ve kötü sonuçları engellemek için alacağı kararlar konusunda iyice düşünmelidir.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir