Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 2 (iki) Sayısı

Rüyada 2 (iki) Sayısı

Rüyalar gerçek hayatın bir parçasıdır. İnsanlar gerçek hayatta yaşadıkları olayların aynısını ya da bilinçaltındaki bilgilerle harmanlanmış şekilde rüyada görebilirler. Rüyalar insanda geçici etkiler bırakır.

Bazı inançlara göre her rüya bir anlam taşır ve yaşamın gidişatını etkiler. Bu durumun gerçekliği tartışılabilirken elde kesin sonuçlar bulunmamaktadır.

Rüyada 2 sayısı Ne Anlama Gelir?

Rüyada 2 sayısı başlangıçta vakit olarak yorumlanmalıdır. Yaşanacak güzel olayların 2 vakit sonra yani belki 2 saat belki 2 ay belki de 2 yıl sonra gerçekleşebileceği anlamını taşır.

Bazen de kişinin kararsız kalacağı yani 2 durum arasında seçim yapacağı anlamına da gelir.

Eğer rüya sahibi için ufukta evlilik kararı varsa bu karardan vazgeçeceği ve bu durumu ailesine bildiremeyeceği anlamına gelebilir.

Bu durum karşısında da mutsuzluğu devam edecektir. Rüya sahibinin tezcanlı olması nedeniyle eline geçen fırsatı değerlendirememesi ve reddetmesi anlamına gelir.

Bir karar verme aşamasında araya başka kişilerin koyulması bu durumu olumsuz etkileyecektir.

Mesela bir iş bulma aşamasında kişi bu işi elde etmek istiyorsa araya aracıların girmesi çokta olumlu sonuçlar vermeyecektir.

Eğer rüyayı gören bir erkek ise o kişinin hayatında gayrimeşru yasak bir ilişkinin olacağı ve bu durumun asıl evliğini değiştireceği anlamına da gelebilir.

Psikolojik Yorumu Nedir?

Tam olarak kişinin ikircikli bir hayata sahip olduğunu ve aynı zamanda karakter açısından da farklı eğilimler gösterdiği sonucu çıkarılır.

Kişinin tutarsız davranışları olduğunu ve bu davranışlar yüzünden başkaları için güvenilmez bir görüntü çizdiği anlamına gelir. Kişi bu durumdan etkilenir ve üzüntü duyar.

Kararsız bir karakteri olduğunu gösterir. Sabırsız yapısıyla 2 farklı durum arasında kaldığına dikkat çeker.

Kişinin tez canlılığına yorumlanır bu 2 durum arasında kalınması. Dış etkenlere karşı tutarlı bir yapısı olmadığını ve çabuk etkilendiği üzerinde konuşulur.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir