Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 2 (iki) Tane Boş Mezar Görmek

Rüyada 2 (iki) Tane Boş Mezar Görmek

Bu rüya genel rüya tabirci kişilerine göre hayırlı bir rüya olmuyor. Rüyayı gören kişinin çok sevdiği kişiler tarafından her konuda yalnız bırakılacağına, bu durumun da moral bakımından hem de maddi açıdan çok daha büyük sıkıntılara kişiyi sokacağına ve de bu yüzden kişinin işlerinin yolundan çıkacağına işaret eder.

Böylece yaşayacağı her şeyin ters gitmesine, uzunca bir dönem kendisini toparlanmasının mümkün olmayacağına işaret eder.

Ayrıca, iş hayatında ve de aile yaşantısında rüyayı gören kişinin çok şaşıracağı bir durumla karşılaşacağına işaret eder.

Bu karşılaşacağı haber ile çok büyük bir üzüntü yaşayacağı anlamına gelir. 2 tane boş mezar gören kişi ise bu üzüntüleri iki misli yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Boş Mezar Kazmak Ne Anlama Gelir?

Kişinin sosyal hayatında çok değişik bir kişilik alinde olan kişinin, kendiliğinden ya da içten bir konuşmaya sahip bir kişi olduğuna, bu nedenle insanları fazla etkilediğine, çevresinde bulunan kişilerin toplandığına ve de bu yetenek sistemini kullanarak hayırlı işleri gerçekleştireceğine işaret edilir.

Rüyada Boş Mezara Bakmak

Bu tarz rüyalar gören kişilerin, iş yaşantısında ya da aile yaşantısında çok yalnız bırakılmasından dolayı insanlarla olan ilişkilerine göz atması gerektiği ve de açıklayıcı şekilde incelemesi gerektiği, büyük bir kararla veya kesin bir olgu ile neticede bir karara varması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Boş Mezar Taşı Görmek

Kişiler tarafından yalnız bırakılması sonucunda üzerine, rüyayı gören kişi köklü bir karar alacaktır.

Alacağı bu kararlar sayesinde çevresindekileri çok şaşırtacağına işaret eder. Ayrıca atmış olacağı adımları aldığı karara göre seçeceğine işaret eder.

Rüya yorumlayan kişilere göre boş mezar görmek iyi bir rüya olarak yorumlanmaz.

Bu nedenle göreceğiniz bu rüyaları her zaman hayra yormanız psikolojiniz açısından size olumlu gelecektir.

 

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir