Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 2 (iki) Tane Köpek Görmek

Rüyada 2 (iki) Tane Köpek Görmek

Rüyada 2 (iki) tane köpek görmek karakterli bir erkek, çirkin bir hizmetçi ve kültürsüz bir erkeğe işaret eder. Ayrıca rüyada 2 tane köpek görmek bir çok anlama geliyor. Zevkine düşkün bir erkeği de simgelemektedir.

Rüyada görülen 2 tane dişi köpek ise kötü huylu bir kadına işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin başına bela getirir.

Fakat bu rüya aynı zamanda yakın dostların düşmanlığına da işaret etmektedir. Rüyada görülen köpeğin cinside çok önemlidir. Dost ve hasımların hatta rüyayı gören kişinin karakterini de belli eder.

Rüyada Köpek Sürüsü Görmek

Rüyada görülen köpek sürüsünün tabiri ise rüyayı gören kişinin gerçekleşmesini istediği arzuladığı dilekleri ve isteklerinin yakın zaman içerisinde gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada köpek ısırmadığını veya saldırmadığını gören kişinin düşmanlarının olduğuna fakat zarar vermeyeceklerine delalet eder.

Lakin bu düşmanlar içten içe kin gütmeye devam etmektedir. Rüyada görülen köpek sürü halinde saldırmış ise ve saldıran köpekleri etkisiz hale getirmiş ise aile bireylerinin davranışlarınızı yanlış anlaması anlamına gelir.

Bu yanlış anlama sonucunda bir tartışma yaşanacak anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi aile büyükleri ne bir açıklama yaparak yanlış anlamayı düzelteceği anlamına gelir.

Rüyada Köpeğin Salyalarının Akması

Rüyada görülen köpeğin salyaları akıyor ise düşmanlar tarafından kötü sözler duymaya ve bu kötü sözlerin sonucunda rüya sahibinin üzüleceği anlamına gelir.

Rüyada görülen köpek rüyayı gören kişiye saldırıp üstündeki kıyafetleri parçalamış ise is hayatlarında aksilik yaşayacak anlamına gelir.

Rüyada köpeğin kendisini ısırdığını görmek ise iş hayatında rekabette olunan kişilerden zarar göreceğine delalet eder.

Rüyada görülen köpek ısırmasının acısı ne kadar büyük ise yaşanacak olan kötü olaylar da o kadar büyük olacaktır. Rüyada köpek ısırması olumlu olarak görülmez.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir