Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 2 Tane Yılan Görmek

Rüyada 2 Tane Yılan Görmek

Rüyasında kısa süreliğine veya bir anlığına rüya gören bir kişi gerçek yaşamında tedirgin bir kişilikte olarak yorumlanır. Rüyalar çoğu zaman kişilere mesaj verir niteliktedir.

Rüyada 2 yılan görmek; kişinin gerçek yaşamında zorlu dönemler yaşayacağına işarettir. İş yaşamında, özel ilişkilerinde ve gelecekle ilgili planlarında zorlu kararlar alacağına, kafasının karışacağına yorulur.

Rüyada görülen yılan sıkıntıların, zorlu kararların ve üzüntülü günlerin temsilidir.

Rüya sahibi rüyasında 2 yılan görürse bu çevresindeki düşmanlar şeklinde yorumlanır. Kişi yakın çevresinden zarar görebilir, ailesi ile sıkıntılı olaylar yaşayabilir.

Rüyada Yılan Öldürmek

Rüya sahibi rüyasında yılan öldürdüğünü görürse yaşadığı sıkıntılı dönemleri aşacağı anlamına gelir.

Rüyasında yılanı eli ile korkmadan tutarak öldüren kişi; aşk ve iş yaşamında mutlu zamanlar yaşayacak demektir.

Bazı rüya tabircileri tarafından da rüyada yılan öldürülmesi evlilik olarak yorumlanabilir. Rüyada yılanı öldürüp parçalayan insan için düşmanlarını yenmesi olarak yorumlanır.

Aynı zamanda kişinin düşmanlarını yenerek kazançlar elde edeceğine de işaret eder.

Rüyada Evde Yılan Görmek

Rüya sahibinin yılanı evde görmesi; ev içinden birinin kişiye yanlış yapacağına, kalbini kıracağına işaret eder.

Aileden birinin farkında olmadan da kişinin kalbini kırıyor olması olarak yorumlanabilir. Aynı zamanda evde yılan görmek, aileden biriyle yaşanacak tartışma şeklinde de ifade edilir.

Rüyada ev içinde görünen birçok yılan ve bu yılanlarla korkmadan mücadele etmek, evde günah işleyen biri olduğu anlamındadır.

Fakat bu kişinin rüya sahibi etkilemeyeceği şeklinde yorumlanır. Rüyada eve giren çıkan yılanlar olduğu fakat yılanların zararsız olduğu görüldüğünde ise akrabalar olarak yorumlanır.

Rüyada yılanlar farklı bir evde görülürse de düşmanların yakın çevreden olmadığı ifade edilir. Yeni tanışılacak insanlara dikkat edilmesi gerekir.

Rüyada Yılandan Zehirlendiğini Görmek

Rüyasında yılandan zehirlendiğini gören kişi düşmanının yapacağı kötülükten etkileneceği anlamına gelir.

Rüyasında zehirlendikten sonra öldüğünü gören kişi, gerçekte de düşmanı tarafından öldürülecek, öldürme planları yapılıyor anlamında yorumlanır.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir