Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 3 Gelin Görmek

Rüyada 3 Gelin Görmek

Rüyayı gören kişinin bir arkadaşının desteği sayesinde sıkıntılı bir işin üstesinden geleceğine delalet eder. Rüyada 3 gelin görmek, dertlerin son bulacağına, zengin biri ile ortaklık kurulacağına, aydınlık günlere, sevinçli haberlere, evlilik ile ilgili önemli kararlar alınacağına yorumlanır.

Rüyada Gelin Alma

Rüyasında gelin aldığını gören kimse, yakın zamanda mutlu bir evlilik yapacaktır. Yaşlı gelin alma, doğru ve helal para ile büyük zenginliğe yorulur.

Süslü gelin almak ise, hayatınızda çok önemli yeri olacak güzel hediyeler almaya yorumlanır.

Gelin aldığını gören evli ise, uzun bir ömrü olacağına ve mutlu bir evliliği olacağına delalet eder.

Rüyasında aldığı gelin ile kol kola olan kişi mutsuzken mutlu, fakirken zengin olacaktır.

Rüyasında bir akrabasını gelin olarak alan kimse ise kısa sürede yükselecek ve adaletli bir yönetim uygulayacaktır.

Rüyada Gelir Arabası Görmek

Rüyasında gelin arabası gören kişinin, dünyalık işlerinin yoluna gireceğine yorulur. Rüyayı görenin işleri sıkıntılı ise düzelir, zaten iyi ise daha da iyi olur.

Rüyada gelin arabası, büyük bir evde büyük bir aile ile yaşamaya yorulur. Gelin ile damadın gelin arabasının içinde olması yüksek itibara, kendini bir gelin ile gelin arabasında görmek ise ticarette ilerleyecek anlamına gelmektedir.

Rüyada Gelin Başı Görmek

Rüyasında gelin başı gören kimsenin, güzel ve uzun bir hayatının olacağına yorumlanır.

Gelin başı rüyayı görenin ise, makam, mevki, itibar ve şeref ile yorumlanır. Gelin başının büyük ve kabarık olması, gelinin eşi ile mutlu ve kısmetli bir hayatı olacağına delalet eder.

Saçları beyazlaşmış bir gelin başının görülmesi, metanet ve sabra yorulur. Sade bir gelin başının görülmesi ise, sıkıntılı günler yaşanacağına ve evliliğin çok uzun sürmeyeceğine yorulur.

Rüyada Gelin, Kaynana Kavgası

Hayra yorulmayan bir rüyadır. Aile içindeki geçimsizlik ve tartışmalara, kardeşler arasındaki sürtüşmelere, zor günlerin kapıda olduğuna, alınacak üzücü bir habere delalet eder.

Rüyada At Üstünde Gelin

İstenilen her şeye kavuşulacağına, verilen bir fikir sayesinde hatanın düzeltileceğine, işlerin yoluna gireceğine, yakın zamanda yolculuğa çıkılacağına yorulur.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir