Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 3 Harfli

Rüyada 3 Harfli

Rüyada 3 (üç) harfli gören kişinin, mesleki yaşantısında ve aile içi yaşantısında çok karmaşık durumlar ve çok sıkıntı verecek şeylerle karışılacağına işaret eder. Huzursuzluk ve mutsuzluk kişiyi çok yoracak ve manevi açıdan çok zor zamanlar yaşayacağına delalet eder.

Dünya hayatına kendini kaptırıp, bu hayat uğruna her şeyi göze alan, her türlü kötü işi yapabilen, insanları dolandıran ve her türlü kötülüğü yapabilen günahkar bir insanla karşılaşılacağı olarak yorumlanır.

Buna ek olarak, rüyada görülen 3 harfli karşınıza bilgin biri olarak çıkıyorsa ve zararsızsa bu istisnai bir durumdur. Genel olarak karşılaşılacak kötü bir kişiye işarettir.

Rüyada 3 (Üç) Harfli Öldürmek

Rüyada 3 harfli öldürmek, mesleki yaşantısında hak hukuk gözetmeden insanların haklarına giren ve onları dolandıran ve çok kötü birine, rüyayı gören kişinin istemsizce de olsa yardımda bulunacağı ve onu büyük bir sıkıntıdan kurtulmasına yardımcı olacağı ve o kişiyi feraha erdireceğine yorumlanır.

Rüyada 3 (üç) Harfliyle İlişkiyle Girmek

Rüyayı gören kişi için iyi olarak yorumlanır. İçine girmiş olduğu buhranlı ve kötü günlerin geride kalacağına, ruh sağlığının bozulmasına sebep olan ne varsa bunlardan kurtulacağına, problemlerin en kısa sürede yok olacağına, yaşadığı kötü olayların biteceğine ve kendisine çok zarar veren kişilerden uzak duracağına işaret eder.

Rüyada 3 Harfli Bebek Görmek

Hiçbir sıkıntı yaşamadan, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmek olarak yorumlanır. Kısa süre sonra duyacağı güzel ve hayırlı havadislere işaret eder.

Olumsuz yorum yapan tabircilere göre de acımasız bir kişiyle karşılaşılacağı ve maddi olarak sıkıntıya düşüleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyayı gören kişinin günlük yaşantısında mutlu olmayacağı bir hususla karşı karşıya geleceği yorumu mevcuttur.

Sıkıntılı ve kötü bir süreç sonrası, hayatın normale döneceği, güzel ve mutlu günlere kavuşulacağı şeklinde tabir edilir.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir