Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 3 Rakamı Görmek

Rüyada 3 Rakamı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında 3 (üç) rakamını görmesi; diğer olaylar ve objeler doğrultusunda değerlendirilmelidir. Genel anlamda rüyada 3 rakamı görmek, kişinin istediği birinin, olayın, işin, paranın 3 vakte kadar gerçekleşeceğinin işaretidir.

Kısa zamanlı sıkıntılar yaşansa da belli bir süre sonra istenilen şeylere kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada görülen 3 rakamı kişinin zaman içinde şansının artacağına yorulur. Aynı zamanda da işe kendini kaptıran insanlar için biraz kendini dinlendirmesi gerektiğine işaret eden bir rüyadır.

Kişinin çok çalışması doğrultusunda da yakın zamanda tebrik edilecek başarılar elde edeceğine delalet eder. Başarıların yeni kapılar açacağı, yeni kazançlar elde edileceği de ifade edilir.

Rüyada 3 Kişiyle Konuşmak

Rüyada 3 kişiyle konuştuğunu gören kişi en yakın zamanda 3 kişiyle tanışarak arkadaş olacak şeklinde ifade edilebilir.

Veya yakın çevresinde güvendiği, sevdiği 3 kişi olduğuna ve bir konuda onlardan yardım alacağına işaret eder.

Kötü zamanlar yaşadığında yanında bu 3 kişinin olacağına, onlara her zaman güvenmesi gerektiğine işaret eden bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada Üçgen Görmek

Rüyasında üçgen gören kişi hayatında iki kişi arasında kalacak şeklinde yorumlanır. Özellikle evli olan bir kişinin bu rüyayı görmesi; eşi ve ailesi arasında kalmasına delalet eder.

Bu kayınvalide ve gelinin anlaşmazlığı neticesinde doğacak sıkıntılar olabilir. Evli bayanın bu rüyayı görmesi de kocasının ailesinden yana olmasına işarettir. Bu neden kocasıyla arasının bozulacağına yorulur.

Genel anlamıyla üçgen gören kişinin aile içinde sıkıntılar yaşayacağına, eşi ile kavga edeceğine veya anne-babası ile tartışmalara yaşayacağına delalet eder.

Bekar olan kişilerin bu rüyayı görmesi de iki aşkın kafasını karıştırması şeklinde ifade edilir.

Sıkıntılı günlerin habercisi olan bu rüya belli bir zaman sonra sıkıntıların geride bırakılacağının ve güzel günler yaşanacağının da işaretidir.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir