Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 3 Sarılı Yumurta Görmek

Rüyada 3 Sarılı Yumurta Görmek

Rüyada 3 (üç) tane sarılı yumurta görmek rüya sahibinin hayatında hayırlı işler olacağına delalettir. Rüya yorumcularına göre is hayatında yükselmesine, mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olacağına yorumlanır.

Rüya yorumcularının görüşlerine göre rüyada 3 (üç) sarılı yumurta görmek rüya sahibinin tüm dert ve tasalarından kurtulacağına işarettir.

Rüyada Yumurtayı Yemek ve Pişirmek

Rüyada yumurtayı yemek ve pişirmek rüya sahibinin alacağı kararlarda başarılı olacağına ve is hayatında yükseleceği anlamına gelir.

Bu rüyayı gören kişi işinde olgunlaşacaktır. Yeni is atılımları yapacak ve yeni işlerde başarılı olacaktır. Yapacağı işlerde büyük kazançlar sağlayacaktır.

Rüyada yumurta pişirmek ya da yemek rüya sahibinin hayırlı işler yapacağını ve hayırlı kişiler ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada Yumurtayı Pişirdiğini Görmek

Rüyada yumurta pişirdiğini gören kişinin her girdiği işte başarılı olacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişi gireceği işle ilgili büyük kararlar alacaktır.

Rüyayı gören kişi yumurtayı bir başkasının pişirdiğini görürse gördüğü kişinin patronu olacağına ve işinde çok başarılı olup yüksek paralar kazanacağına delalet eder.

Rüyada yumurta almak ise iyiye yorumlanır. Rüyada yumurta görmenin genel anlamı ise hayatında hayırlı isler olacağına yorumlanır.

Yumurta almak bolluğa ve berekete yorumlanır. Rüyasında yumurtayı alan kişi bekar is evleneceğine yorumlanır.

Rüyasında yumurtayı kümesten toplayan kişi çalıştığı şirkette büyük kazançlar sağlayacaktır ve çalıştığı şirkete büyük paralar kazandıracaktır.

Rüyada Yumurta Toplamak

Rüyasında yumurta topladığını gören kişilerin kısmetlerini topladığı şeklinde yorumlanır. Yumurta rüyada genel anlamda kısmet anlamına geliyor.

Rüyada yumurta topladığını gören kişi aynı zamanda yaptığı işlerde yüksek kazançlar elde edeceğine ve bu kazançlarını da hayırlı işlere harcayacağına yorumlanır.

Aynı zamanda rüyadaki yumurta bekar kişi için kısmetinin çıkacağına evli kişi için de evliliğinin çok daha iyi gideceğine işaret eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir