Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 3 Tane Fare Görmek

Rüyada 3 Tane Fare Görmek

Kişinin rüyada fare görmüş olması birden fazla şekilde yorumlanmaktadır. Fareler genel olarak yiyecek bulunan ortamlarda bulundukları için rüyada 3 tane fare görmek rızk yönünde iyiye işarettir.

Fareler yiyecek bulunan mekanlarda daha çok görüldüğü için kişi rüyasında evinin içerisinde farelerin olduğunu görmesi iyiye işarettir yani rızkın devam ve sürekli olacağına yorumlanır.

Bazı tabirciler ise fareler yediği yiyecekleri genel anlamda çalarak elde ettiklerinden ötürü, rüyada fare görmeyi fitne fesat bir kadın olarak yorumlamışlardır.

Rüyada Fareyi Deliğinden Çıkarmak

Rüya sahibinin fareyi yuvasından çıkarıyor olduğunu görmesi. Kişinin evinde yokluğa ve bereketin azalmasına yol açacağı yönünde yorumlanır. Yani çok çok olumsuz bir rüya şeklidir.

Rüyada Fare Avlıyor Olmak

Birçok tabirci farelerin dişisi ve erkeği arasında hiçbir fark olmadığını söylüyor. Rüyada fare avladığını gören kişi hiçte iyi sonuçlar elde etmemektedir.

Eğer kişi fare avladığını görüyor ve fareyi elde edebiliyorsa fitne ve fesat şeklinde yorumlanır olumsuzluk abidesidir.

Rüyada Birden Fazla Fare Görmek

Rüya sahibinin evinde çok sayıda fareler dolaştığını görmesi ev ya da başka bir mekanda görmesi hiç fark etmez.

O kişinin evine ya da iş yerine üzerlerinde hayır ve bereket olmayan kötü ve lanet insanların ayak basacağı anlamını taşımakta şeklinde yorumlanır.

Rüyada Fare Öldürmek

Kişinin rüyada bir fareyi mekan fark etmeksizin, öldürdüğünü görmesi yaşamının ilerleyen dönemlerinde ve çok yakın zaman da kötü bir bayan veya erkek ile birlikte olacağı hatta evleneceği durumuna işarettir. Ancak bu kişiler çok kötü kalpli ve kötü niyetli kişiler olarak yorumlanır.

Rüyada Yatakta Fare Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin yatakta ya da kişisel eşyaları üzerinde, odasında dolaşan bir fare olduğunu görmesi, işlerine karışan kötü huylu bir kadının olduğuna yönelik işaret etmekte olduğu şeklinde yorumlanır.

 

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir