Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 3 Tane Köpek Görmek

Rüyada 3 Tane Köpek Görmek

Rüyada köpek görmek rüya içerisinden yer alan diğer nesne varlıklara göre rüyanın yorumunu değiştirir. Rüyada köpek görmek genel olarak, dört farklı anlama işaret eder.

Bunlar; kötü bir hasım, gözü tok ve iyi bir erkek, bilgisiz olan sıradan bir erkek ya da güzel olmayan bir hizmetçiye işaret eder.

Rüyada köpek görme rüyaları yorumlanırken köpeğin nerede ne şekilde görüldüğü rüyanın doğru tabirinin yapılması için önemlidir.

Arzu ve zevklerine aşırı düşkün bir kişiyi temsil ettiği gibi, kötü bir kimsenin zamanla şefkatli ve merhametli bir kişiliğe dönüşebileceğine de işaret eder.

Rüyada görülen dişi köpek, kötü niyetli bir kadının başınıza musallat olacağı ve size zor zamanlar yaşatacağı anlamına gelir.

Rüyada köpek görmek genel olarak yakın çevredeki dost ve düşmanlara işaret eder.

Rüyada bir köpekle boğuşup köpeğe galip gelmek düşmanlarını yeneceğiniz ve güçlü bir karakter Sahibi olduğunuzu gösterir.

Rüyada 3 köpek

Rüyada üç köpek görmek ve bu köpeklerde boğuşmak yakın çevrenizden azılı üç düşmanınız olduğu şeklinde yorumlanır.

Eğer bu köpekler ile boğuşur ve onları yenerseniz düşmanlarınızdan üstün geleceğiniz ve başarılı olacağınız şeklinde yorumlanmaktadır.

Bu köpekler size saldırıp sizi ısırıyorsa akrabalarınız size karşı düşmanlık beslemekte ancak size zarar verememektedir.

Rüyanızda size saldıran bu köpeklerin salyaları üzerinize bulaşıyorsa düşmanlarınız tarafından söylenen bazı sözler sizi üzecektir.

Köpekler size saldırıyorsa siz de onları alt ediyorsanız, yaptığınız bazı eylem ve hareketlerin aileniz tarafından yanlış anladığı ve açıklama beklediği anlamına gelmekte.

Köpekler size saldırı ve üzerinizdeki kıyafetleri yırtıp parçalarsa yaptığınız işlerde bir aksaklık olacağı her şeyin yolunda gitmeyeceği anlamı çıkmakta.

Eğer rüyada bir köpek size yaklaşıp patilerini uzatırsa, elleriniz yalarsa yakın çevrenizde sizlere üstünlük kurmayı planlamış birileri vardır. Ancak bu tutumundan vaz geçmiştir.

 

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir