Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 3 Tane Yılan Görmek

Rüyada 3 Tane Yılan Görmek

Rüyada 3 tane yılan gören rüya sahibi için, o sene içerisinin bereketli geçeceği söylenir. Yılan görmenin pek çok anlamı vardır. Yılan görmek, korkulu düş olduğu için bazı alimler ve din adamları tarafından, kötü düşmana, kadına, gizli düşmana işaret eder.

Genel olarak yılan gören rüya sahibi için, çok yağışlı ve bereketli bir yıl olacağına ancak çevresinde gizli düşmanlarının da bulabileceği şeklinde yorumlanır.

Korkulu düş gören rüya sahibi, rüyasını ve gördüklerini kimseye anlatmamalıdır.

Alimlere göre, rüyasında yılan gibi korkulu düşler gören kişilerin, Allah tarafından belirli bir sır verileceğinin ve bu sırrın rüyanın içinde olduğunun bir işareti sayılabilir.

Sık rüya gören kişiler ve korkulu düş gören kişiler rüyayı anlatarak sırrını açıklamış sayılır ve aynı rüyayı tekrar göremeyebilir. Böyle durumlarda anlatmamak gereklidir.

Rüyada Zehirli Yılan Isırması

Rüya sahibi kendisini bir zehirli yılanın ısırdığını görürse, etrafında bir düşmanı olduğuna ve bu düşmanın kendisini etkileyecek şekilde rüya sahibine zarar vereceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada yılan görmek genel olarak düşman anlamına gelir. Rüya yorumcularına göre, rüyada 3 tane yılan görmek çevrede bulunan üç tane düşmanı temsil eder.

Birden çok yılan görmek, bazı kişilere göre de bereket olarak yorumlanır. Birden çok yılan, o senenin yağışlı olacağının habercisi niteliğindedir.

Yılan bir çok kişiye göre düşman olarak yorumlansa da, farklı açıklamaları da bulunuyor.

Rüyada Yılanı Öldürmek

Rüyada bir yılanı öldürdüğünü gören rüya sahibi, çevresindeki düşmanı etkisiz hale getirecektir.

Yılanı fark etmeden ezip geçiyorsa, düşmanını da farkında olmadan çevresinden temizler.

Bilerek yılan öldüren kişi, çevresinde biriyle tartışmaya gireceğini ve bu tartışma sonucunda düşman olduğunu anlayacağının göstergesidir.

Yılan görmenin ilk anlamı düşman olsa da her zaman kötü şekilde yorumlamak mümkün değildir.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir