Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 3 (üç) At Görmek

Rüyada 3 (üç) At Görmek

Rüyada kişinin ata binmesi çok istediği bir hayalinin olmasına az kaldığı habercisidir. Bu tarz rüyalar her zaman hayra yorulur. At asil bir hayvandır. Bu nedenle rüyada 3 at görmek çok istediği hayallerinin sıra ile gerçekleşeceğine işarettir. Rüyasında ata bindiğini gören kişi için bir çok dileğin gerçekleşeceği de kesinleşmiştir.

Rüyada At Görmek

Bazı tabirciler at görmek gibi rüyaları farklı şekillerde tabir eder. Kimisi murada nail olmak olarak yorumlarken kimisi de rütbe ve derece atlamak olarak yorumlar.

Kişinin işinde yüksek bir derece elde etmesi, amirleri tarafından büyük bir ödül ile ödüllendirilmesi anlamına da gelir.

Rüyada at görmek evli hanımlar için mutlu bir hayat çizgisine bekar kızlar için evlenmeye delalettir.

Rüyada Beyaz At Görmek

Rüyasında kişinin beyaz at görmesi hayatı konusunda çok iyi derecelere geleceğine yorulur. Saltanat olarak yorumlanır.

Hayatta çıkılabilecek en yüksek yere çıkabileceğinin işaretini verir. Aynı zamanda rüyada beyaz at görmek kişinin maneviyatının çok sağlam olduğuna ve bu manevi yolda daha da ileri safhalara geleceği şeklinde yorumlanıyor.

Rüyada Ata Binmek

Güzelce eyerlenmiş bir ata binmek ve bu at üzerinde sakince ilerlemek kişinin dileklerine aynı şekilde kavuşacağına işarettir.

Rüyada erkek ata binmek düşmanı yenmeye ve büyük bir şerefe nail olmaya işarettir. At binmek bazı tabircilere göre ev satın almaya ya da evlenmeye işarettir.

Rüyada Kızıl At Görmek

Rüyada kızıl bir at görmek kişinin dini bütün biri olduğunu gösterir. İffetli ve şerefli bir kadına, namusuna düşkün bir eşe tabir olunur.

Rüyada At Isırması Görmek

Rüyada bir at tarafından ısırılmak kişinin büyük bir kuvvet sahibi olmasına işarettir.

Bu insan etrafındaki bir çok insandan saygı görür derecesi yükselir ve iş hayatında amirleri tarafından taktir edilecek kişi konumuna gelir.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir