Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 3 (üç) başlı Yılan Görmek

Rüyada 3 (üç) başlı Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında içinde bulunmuş olduğu gizli korkular ile endişeleri, ihanete, düşmanlığa veya gizli düşmanlara, doğru yoldan çıkarılıp yanlış yola saptırılmaya ya da yaşam enerjisi ve sağlık konusunda gelişmelere delalet eder.

Doğu kültürlerinde rüyada yılan görmek ise, ihanet, düşmanlık, gizli düşman ya da doğru yoldan saptırmak isteyen birine yorumlanmaktadır.

Batı kültürlerinde rüyada yılan görmek ise gizli korku ve endişe ile yaşama sevinci, hayat enerjisi ve sağlık hakkında bilgiler verdiği söylenmektedir. Bilindiği üzere rüyada görülen yılanlar yüzyıllardır sağlık sembolüdür.

Rüyada yılan görmek tüm dünyada en çok görülen rüyalar arasında almakta olup, rüyayı gören kişilere çok önemli mesajlar vermektedir.

Bu rüyalar mutlaka dikkatle incelenmeli ve önemsenmelidir. Görülen yılanın cinsi, rengi, sahip olduğu büyüklük, rüya içindeki davranış biçimi, rüyada meydana gelen ısırma durumları, sokması, ölümü gibi faktörlere bağlı olarak da yorumlar farklılık gösterebilir.

Rüyada 3 başlı yılan görmek

rüya sahibinin gerçek yaşamınızda içinde bulunduğu bir çok farklı durumu işaret eder.

Rüya sahibinin gerçek yaşamında endişe veren, korkutan, çekindiren, pek çok gizli korkular, endişeler ve saklamış olduğu sırlarının olduğunu ifade etmektedir.

Bu tür farklı duygu durumlarının rüya sahibine huzursuzluk ve stres yaşattığı anlamına gelir. Rüyanın yorumu, rüya içerisindeki diğer objeler ile birlikte değerlendirilir. Bu objeler hatırlanmazsa yorum eksik kalabilir.

Rüyada Yılanın evde görülmesi

Yılanı evde görmek hayalperest ya da kavga içgüdülerini işaret eder. Bu durum her an evde tartışma yaşanmasına sebep olabilir.

Evde yılan beslediğini görmek ise, rüyayı gören kişinin olgunluğa eriştiğini, yaşamın anlamı ve sırları konusunda ilerlemekte olduğunu ifade eder.

Rüyada yılana sahip olmak ise, kişinin gerçek yaşamında sağlıklı yaşam ve yüksek mevkilere erişeceği manasına gelir.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

2 Yorumlar

  1. Slm ruyamda 3 başlıklı yilan gördüm su şekilde ben beykozda oturuyorum bütün beykoz sahili kapalı hertarafta deniz yükseliyor bütün evleri yutup herkesi ölümüne neden olmak amaç aylemle beraber oturuyoruz bir masada o anda sular ayaklarınıza kadar yükseldi ve içinde bir ucu bizim yanimizda bir ucu denizin obur tarafında kocaman canav 3 basli yilan o anda ani bir hareketle yılanın kafasına vurdum oda basparmagimimi ısırdı ve obur kafaları görünce en yüksek evler nerdeyse oraya kactik her geçen saniye sular yükseliyor bizde daha yüksek yerlere kaçıyoruz ve ben ruyamda kendi kendine diyorum niye daha olmedim yilan ısırdı ama ben hala yaşıyorum ve artık daha yükseğe çıkmak istemiyorum olmiycegimize inandım o anda fark ettim benim kızım en asagda onu gördüm çık cik diye seslendim ona onemsemedi yılanın gelip onu yiycegini söyledim o anda ruyamda o çıktı daha gormedim ve biz yukarı çıkmaya devam ettik ilk girdiğimiz oda çok kötüydü sonra ciktik ve o anda şunu fark ettim giriş insaflı hep beton ve başka kapı açtık sadece benim akrabalarin vardı kuzenker yegenler aramızda tek bir erkek vardı onu tanıyorum ama akraba değiliz ve bir kaç gün burda kalırız diyoruz herkes uyumak istiyor ve uyuan uyuyor o erkek olan benim olduğum odada birşey diyemiyoruz kız kardeşim var bizde burda kalırız dedim sonra uyandım yılana gelince gövdesi kocaman deniz boyunca ama kafası normal yilan kafası boyunda rengi siyah cilt tipi yunus balığı gibi kaygan yumuşak desenli değildi deniz yılanı gibi şimdiden tesekurler

  2. Merhabalar ben rüyamda bir uçurumun kenarında durmuştum ve elimde bir yavru yılan vardı. Bu yılanın üç ayrı başı vardı bana karışmıyorlardı ve bende onları uçurumdan aşağı atmaya çalışıyordum fakat atamıyordum. Ama en sonunda zorda olsa attım ve paramparça oldu. Bide yılanın 1. cisi beyaz, 2. cisi kırmızı ve 3. cüsü de yeşildi. Yorumlarsanız çok mutlu olurum ? ? ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir