Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 3 (üç) harfli görmek

Rüyada 3 (üç) harfli görmek

Rüyayı gören kişinin, aile hayatında ve iş hayatında çok karışık olaylar ve çok sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, huzursuzluklar ile uğraşılacağına ve zor, ruhsal olarak çok kötü bir dönem geçirileceğine delalet eder.

Dünya nimetlerine önem verip, bu uğurda her şeyi göze alan, hileden, beladan, üç kâğıtçılıktan ve dolandırıcılıktan hiç çekinmeyen ve çok günah işleyen biri ile karşılaşacağına yorulur. Bu durumda rüyada 3 harfli görmek çok iyi yorumlanmamıştır.

Rüyada 3 Harflinin kendisine Musallat Olduğunu Görmek

Dolandırıcı ve yalancı kişinin, rüyayı gören kişiye karşı bulduğu her fırsatta bir yalan söyleyeceğine, söylemiş olduğu bu yalan ve dolanlar ile onu kandıracağına,

bu durumda rüya sahibine çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine ve çok sıkıntılı ve zor durumlara düşmesine kötü günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada 3 Harfli ile İlişkiye Girmek

Rüyayı sahibinin, gerçek yaşamında bulunduğu sıkıntılı, sorunlu ve kendisini ruhsal olarak zor durumlara sokan ve bu durumdan rahatsız olmasına sebep olan durumlardan kurtulacağına,

sıkıntılarından en kısa sürede kaybolup gideceğine, yaşadığı ve tekrar eden talihsizliklerin sona ereceğine, kendisine zarar veren kişi ya da kişilerden uzak kalacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada 3 Harfli Öldürmek

Rüya sahibinin, birine istemeden yardım eli uzatacağına ve bir sıkıntısını çözmesinde yardımcı olarak o kişiyi kurtaracağına işaret eder.

Kurtardığı kişi ise, iş hayatında dolandırıcılık yapan, insanların gözünün yaşına bakmayan, çok büyük ve acımasızca kötülükler yapmış bir kişi olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada 3 Harfli Hissetmek

Rüya sahibinin, insanları dolandırmak ile geçiren bir kişinin başka insanlara yaptığı kötülükleri yakınlarından duyacağına ve haber alacağına, zarara uğrayan insanlara da yardım edip, dolandırıcı kişiye beddua edeceği manasına gelir.

Rüyada 3 Harflilerle Uğraşmak

Rüyayı sahibinin, iş hayatında yaşayacağı büyük bir sorundan dolayı zarara uğrayacağına ve bu zararı ödeyerek bu durumdan kurtulmaya çalışacağına tabir eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir