Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 3 (üç) Tane Bebek Görmek

Rüyada 3 (üç) Tane Bebek Görmek

Rüyada bebek görmüş olmak haber niteliği taşımakta. Rüyada 3 tane bebek görmek ve bu bebeklerin güzel olması iyi habere delalet eder. Bebek görmek, mirasa, habere, işe, sevince, şifaya ve hastalıktan üzüntü yaşamaktan kurtulma yönünde yorumlanır.

Cılız, çirkin, sıska ve hoş olmayan bir bebek görmek ise tam tersine tatsız haber alınacağına ve kişinin hakkında diğer kişiler tarafından dedikodu yapılması olarak olumsuz yönde yorumlanır.

Rüya sahibi eğer ki rüyasında kıyafetleri kir içinde olan pislik içinde kalmış bir bebek görmesi halinde bu rüya kısa süre içerisinde kişiye para geleceği yönünde yorumlanmaktadır.

Ağlamakta olan bir bebekle karşılaşmak ise kişinin çok hoşnut olduğu ve sevdiği bir kişi tarafından tatlı sözler işiteceğine ve mutluluk duyacağına işaret eder.

Rüyada Oyuncak Bebek Görmek

Rüya sahibinin irtibatta olduğu ve samimi olduğu kişiler tarafından yakın zaman da bir davet alacağını işaret eder.

Bebeği başka bir kişiye hediye ettiğini görmüş olmak ise gerçek hayatta sonradan pişmanlık duyacağı bir işe adım atacağı yönünde yorumlanmakta.

Rüyada Bebek Arabası Görmek

Rüya sahibinin yakın zaman da iş veya başka bir sebepten dolayı uzaklara seyahat edeceği niteliğindedir.

İçinde bebek olan bir arabayı sürüyor olmak ise akraba niteliğinde oldukça yakın tanınan kişiler tarafından gelecek olan güzel ve olumlu haberlere delalet eder.

Rüyada Bebek Yıkamak

Bebek yıkadığının görülmesi kişinin yakını tarafından kendisine büyük bir miras kalacağı anlamını taşımaktadır.

Başka bir tabire göre ise rüyada bebek yıkandığının görülmesi o zamana kadar yapılmış tüm hata ve günahlardan arınacağına işaret etmekle birlikte hüzün ve kederi de üzerinden atacağına işaret eder.

Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek

Yeni doğmuş bebek gören kişi adına hasta ise sağlığa kavuşacağı fakir ise zengin olacağı yönünde olumlu şekilde yorumlanmakta.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir