Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 3 Yılan Görmek

Rüyada 3 Yılan Görmek

Rüyada 3 (üç) yılan görmek rüya sahibinin mesleğinde ve çalışma hayatında karışık ve sıkıntılı zor bir sürece gireceğine işaret eder.

Rüyada 3 yılan sürünerek kendisine geldiğini gören rüya sahibi düşmanlarının birleşerek kendisine karşı tehlikeli bir ittifak kuracağına işarettir.

Rüyada 3 yılan görmek rüyada sahibi için sıkıntılı ve sorunlu bir rüya olarak dikkat çekiyor.

Rüyada 3 Yılan Öldürmek

Rüya sahibi rüyada yılanla boğuşup öldürdüğünü görüyorsa gerçek yaşamdaki düşmanlarının kendisine zarar veremeyeceğinin göstergesi olarak dikkat çekiyor.

Rüyada 3 yılını birden öldürmek ittifak eden düşmanların yenilgiye uğraması olarak yorumlanır.

Yılanla boğuşup kavga etmek ise düşmanlar ile münakaşa yaşamaya rüyada yılanı kesmek ise rüya sahibinin düşmanlarına karşı zafer elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Yılan Isırması

Rüya sahibi rüyasında yılan ısırması ile karşı karşıya kalırsa bu durum rüya yorumcuları tarafından düşmandan gelecek zarara göre yorumlanmıştır.

Rüyasında bir yılan tarafından ısırıldığını gören kişiye düşmandan zarar geleceği belirtilir. Yılan rüyadaki manası ile düşman anlamına geliyor.

Aynı zamanda rüyasında yılan ve akrep gibi zehirli hayvanlarca ısırıldığını gören kişinin haram kazanç elde ettiğine dair rüya yorumları da söz konusudur.

Rüyada yılan eti yemek ise rüya sahibinin yaptığı işten fayda sağlayacağına sevinç ve huzur ile karşılaşılacağına delalet eder.

Rüyada saldırmakta olan bir yılanın başını ezdiğini gören kişi düşmana karşı büyük bir zafer kazanacağına yorumlanır.

Rüyada Ağızdan ve Burundan Yılan Çıktığını Görmek

Rüya sahibi rüyasında ağzından ya da burnundan yılan çıktığını görmesi aile bireylerinden birisi ile aralarının açılacağına ve kötü söz sarf edeceğine yorumlanır.

Yılanın düşman olarak algılanmasından dolayı yılan ile ilgili rüya tabirlerinde yılana karşı gösterilen şiddetin iyiye yorumlandığı görülüyor.

Rüyada yılanın ağza girdiğini görmek ise kişinin ehil sahibi olacağına yorumlanır.

 

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir