Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 33 Lük Tesbih Görmek

Rüyada 33 Lük Tesbih Görmek

Rüyada görülen 33’lük tespih pek çok anlama gelebilir. Bu rüyanın yorumlarına geçmeden önce açıklanması gerekilen bir nokta vardır. Görülen rüyalar kişilerin yaşamış oldukları şeyler dahilinde farklı farklı yorumlar kazanabilir.

Bu yorumların hiçbirinin birebir gerçeği yansıtmadığı bilinse de olmuş olan ya da olacak olan gerçek şeyler hakkında işaretler içerdikleri de bir gerçektir.

Bu bilgi dahilinde rüyada 33 lük tesbih görmek ne anlamlara geliyor? Ne gibi işaretler içeriyor?

Rüyada Tesbih Dizmek

Kişi rüyada 33’lük bir tesbihin taşlarını bir ipe dizdiğini görüyorsa, bu hayırlı bir işe yada fırsata yorumlanır.

Kişinin şansının açılacağı, karşısına güzel fırsatlar çıkacağı anlamına gelir. Rüyaların birer işaret olduğu düşünüldüğünde kişi karşısına çıkan fırsatları iyi değerlendirmelidir.

Aynı zamanda, kişinin büyük planlar yaptığı ve bu planlardan yarar sağlayacağı anlamına da gelen bu rüya, ahiret hayatında refaha kavuşulacağı şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada Tesbih Çekmek

Rüyada 33’lük tesbih çekildiğinin görülmesi kişi için etrafında iyi niyetli insanların olduğunun işaretidir.

Aynı zamanda hasta bir kişi rüyasında Allah’ın adını zikredip tesbih çekiyorsa, bu rüyadan kişinin hastalığından kurtulacağı anlamı da çıkarılabilir.

Kısa zamanda hastalıklardan kurtulma, şifa bulma anlamı taşıyan bu rüya kötülüklerden, bela ve musibetlerden uzak durmaya da işaret eder.

Rüyada Hediye Tesbih Almak

Kişi rüyasında 33’lük bir tesbih hediyesi alırsa bu kişinin çevresindeki insanlar tarafından sevilen, iyi işler yaptığı için herkesin beğenisini kazanmış bir insan olduğu anlamına gelir.

Bazı durumlarda helal kazanç sağlayan, hileye bulaşmamış iyi bir insan için de işaretler taşıyan bir rüyadır.

Rüyada Tesbihin Dağılması

Kişinin rüyasında 33’lük bir tesbihin dağıldığını görmesi pek iyiye yorumlanmaz. Bu durumda rüyayı görenin başında bir kötülük olduğuna ve bu kötülükten zarar göreceğine dair yorumlar vardır.

Yine aynı rüya, rüyayı gören kişinin duygusuz, ciddi olmayan, kaba saba biri olduğu şeklinde de yorumlanabilir.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir