Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 4 parmak görmek

Rüyada 4 parmak görmek

Bir kişinin rüyasında parmak görmesi; eşe, çocuğa, hizmetçiye, anne, baba, güç kuvvete, mala, sanata veya binek hayvana yorumlanır. Yahut o kişinin beş vakit namaz kılacağına işaret eder.

Rüyada Parmak

Rüyada parmak görmek; Yardım görmeye, kar ve kazancın artacağına, kişinin kuvvet bulacağına, mal ve refaha kavuşacağına dalalet eder.

Rüyada İnce ve uzun parmaklar

Rüyada ince uzun parmaklar görmek; işini güzel yapan bir sanatkara, ticarette başarıya, yoksul için varlıklı kimselerin yardım ve ilgisine mahzar olacağına, güzel ve özenli yazı yazamaya işaret eder.

Sağ el parmakları baş parmaktan başlamak kaydıyla beş vakit namaz kılınacağına işaret ederken, sol elin parmaklarını görmek kardeş çocuklarına işaret eder.

Elin parmaklarını çatmak, birbirine dayamak sıkıntı olarak yorumlanmakta. Parmakları birleştirmek ise var olan sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

Aynı zamanda parmakların birleşmesi kardeş çocuklarının bir araya gelmesine ve birlikte namaz eda edilmesine işaret etmektedir.

Rüyada Parmak Kesilmesi

Rüyada baş parmağın kesildiğini görmek yola çıkılacağına işaret eder. Kişi şehadet parmağının kesildiğini görüyorsa beş vakit namaza önem vermediği anlamına gelmekte.

Orta parmağın kesildiğini görmek ise mensup olduğu bir cemaat veya topluluğun liderinin, önderinin hayatını kaybedeceği şeklinde yorumlanmakta.

Rüyada yüzük parmağının kesildiğini görmek ise mal israfı olarak yorumlanmaktadır. Veya varlıklı bir kişinin mallarının telef olup yok olacağı anlamına da gelmekte.

Rüyada küçük parmağın kesildiğini görmek ise torunun hayatını kaybedeceği anlamına gelmekte.

Rüyada Eğri Parmak

Kişinin rüyasında el ve ayak parmaklarında eğrilik görmesi bir aksilik ve terslik olacağına dalalet eder. Kişinin bir parmağı başka bir parmağın yerinde görmesi vakit namazları ile ilgilidir.

Bir vakit namazını başka bir vakit namazına tercih ettiği anlamına gelir. Parmağı tırmalanmış şeklide görmek terbiyesizliğe, parmağı ısıran ve zarar veren görülmüyorsa o kişinin kendi kendine edep öğreneceğim anlamına gelir.

 

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir