Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 4 Rekat Namaz Kılmak

Rüyada 4 Rekat Namaz Kılmak

Rüyada namaz kılmanın faziletleri oldukça yüksektir. Aynı zamanda rüyada 4 (dört) rekat namaz kılmak eğer rüya sahibi memur bir kişi ise üst makamlara yükseleceğine delalet eder.

Rüyasında 4 rekat namaz kıldığını gören kişinin iş ve aile yaşantısının mutlu huzurlu ve bol kazançlı geçeceğine işaret edilir.

Rüya yorumcuları tarafından oldukça mukaddes bir rüya olduğuna dikkat çekilir. Bu nedenle rüyasında 4 rekat namaz kılan kişinin hayırlı işlerle ilgileneceğini ve bu işlerde başarı elde edeceği yorumlanır.

Rüyada Farz Namazı Kılmak

Rüya sahibi rüyasında farz namazını kıldığını görüyorsa küs ve dargın olduğu bir kişi ile barışarak yeniden görüşmeye başlar.

Aynı zamanda bu rüya ile birlikte bu kişi borçlarından kurtulacağına, verdiği sözleri de yerine getireceğine işaret edilir.

Eğer ki rüyasında farz namazı kıldığını gören kişi bir imam ise bu kişinin bir yere borçlanacağına ve tazminat ödeyeceği yönünde yorumlanır.

Rüyasında öğle namazını kıldığını ve bu namazı tamamladığını gören kişi hedeflerine ulaşacağı yorumlanır.

Rüyada Oturarak Namaz Kılmak

Rüyasında oturarak namaz kıldığını gören kişi kaderine mahkum olup az maaş ile geçinmek zorunda olacağı şeklinde yorumlanır.

Bu rüya aynı zamanda kişinin korktuğu bir şeyler olduğuna ve bu konu nedeni ile aciziyeti olduğuna yorumlanır.

Rüyasında oturarak namaz kıldığını gören kişi aynı zamanda yakınlarından birisinin hastalanacağına işaret edilir.

Bazı alimlerin kişinin oturarak namaz kıldığını görmesi kişinin karşısına tehlikeli işlerin çıkacağına yorumlanır.

Rüyada Yatsı Namazı Kılmak

Rüyasında bir kişi yatsı namazı kılıyorsa sorumlu olduğu kişilerin yani ailesinin geçiminden sorumlu olduğuna işaret edilir.

Kişi rüyasında yatsı namazını ilk vakitte kıldığını görüyorsa bu kişinin çocukları ve yakınlarının güzel işler yapacağına işaret eder. Rüyada namaz kılmak her yönü ile oldukça hayırlı bir rüyadır.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir