Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 4 Tane Yılan Görmek

Rüyada 4 Tane Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek genel olarak düşman olarak ifade edilmektedir. Rüyada 4 tane yılan görmek aynı zamanda kişinin birden fazla düşmanı olduğunu da ifade etmektedir.

Rüyada görülen yılan sayısı ne kadar çok ise kişinin etrafında kötü niyetli ona zarar vermek isteyenlerin sayısı da o kadar artmıştır.

Etrafının yılanlar tarafından sarılı olması kişinin sürekli takip edildiğini ve aynı zamanda kıskanç kimseler ile karşı karşıya olduğunu ifade eder.

Rüyasında 4 adet yılan gören kimse çok yakında kötü bir olayla karşılaşacak ve 4 kişi nedeni ile zor günler atlatacaktır.

Rüyada Yılan Sokması

Rüyada bir kimse yılanlar tarafından sokulduğunu görmüş ise bu durumda düşmanı tarafından büyük bir zarara uğrayacaktır. Bu maddi olabildiği gibi fiziksel zarar da olabilir.

Bu nedenle kişinin etrafındaki kişilere çok dikkat etmesi ve eğer bir tartışma ortamında ise tartışmadan mümkün olduğunca uzak durması gerekir.

Yılan sokması aynı zamanda kişinin günahlarının çoğaldığını da ifade eden bir durumdur.

Eğer kişi 4 adet yılan tarafından sokulmuş ise günahları artmış ve bu günahlar nedeni ile manevi duygularına zarar vermiştir.

Rüyada görülen yılanın zehirli olup olmadığı da önemlidir. Eğer yılan zehirli ise kişi çok büyük bir tehlike atlatabilir. Zehirsiz yılan daha çok ağız tartışması olarak ifade edilir.

Rüyada Kara Yılan

Rüyada yılan görmek ne kadar olumsuz olarak yorumlansa da kara yılan olumlu olarak tabir edilir.

Rüyasında kara yılan gören kimse ev sahibi olabilir. Kara yılan zararsız bir yılan olarak bilinir ve rüyadaki anlamı da olumludur.

Kara yılan görmek aynı zamanda kişinin yeni eşyalara sahip olmasını da ifade eden bir durumdur.

Rüyasında kara yılan gören kimse bir sürpriz hediye ile karşılaşabilir.

 

 

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir