Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 4 Tane Yüzük Görmek

Rüyada 4 Tane Yüzük Görmek

Hayra yorulan bir rüyadır. Rüyada 4 yüzük görmek, rüyayı gören kimsenin saygı göreceğine, çevresi tarafından sevilip sayılacağına, itibarının artacağına yorumlanır.

Rüyayı görenin kazancı artar, mal, mülk sahibi olur. Rüyayı gören bekar ise yeni bir ilişkisi olacak ya da evlenecek anlamına gelmektedir.

Rüyada Eski Yüzük

Rüyasında eskimiş, çirkin, bakımsız bir yüzük gören kimse için sıkıntı ve mutsuzluk yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Gümüş Yüzük

Rüyasında gümüş yüzük gören kişinin, beklediği ya da beklemediği bir yerden eline mal ya da para geçeceği anlamına gelmektedir.

Rüyayı görenin bilgi ve ilminin artacağına yorulur. Rüyayı gören erkek ise, itibara ereceğine, mal ve mülk sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Nikah Yüzüğü

İster kadın ister erkek olsun, rüyasında nikah yüzüğü aldığını ya da taktığını gören kişi bekar ise, kısa zamanda evleneceğine yorulur.

Rüyayı gören evli ise ayrılık korkusu olduğuna yorulur. Rüyayı görenin iş hayatında başarılı olacağına, işinde yükseleceğine, kariyer sahibi olacağına yorulur.

Rüyanın iyi ya da kötüye yorulması yüzüğün parlaklığına göre de değişmektedir.

Rüyada Nikah Yüzüğünü Çıkarma

Nikah yüzüğünü parmağından çıkarttığını gören kişinin, ailesi, çevresi ya da sevdiği ile arasının bozulacağına ya da bozulmak üzere olduğuna delalet eder.

Rüyada Elmas Yüzük

Rüyayı gören kişinin çok nadir olan bir kısmete nail olmasına yorulur. Rüyayı görenin hayatında en çok istediği şeyin gerçekleşeceğine yorumlanır.

Rüyada Yüzük Bulma

Rüyasında yüzük bulduğunu gören ister kadın olsun, ister erkek olsun, evli olanlar için çocuk sahibi olmaya, bekarlar için ise evliliğe yorulur.

Rüyayı gören kişinin sahip olmak isteyip de olamadığı ne varsa elde edeceğine yorulur.

Rüyada Yüzükle Mühürleme

Rüyasında yüzük ile mühürlediğini gören kimse, mal elde eder, yüksek makama atanır, uğraştığı şeylerden galip gelir.

Rüyada Tek Taş Yüzük

Rüyasında tek taş yüzük taktığını gören kişi, en kısa zamanda evlenir. Görülen yüzük taşı ne kadar parlak ve net ise evlilik bir o kadar yakındır. Çok net değilse biraz zaman alacaktır.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir