Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 5 (beş) Altın Bilezik Görmek

Rüyada 5 (beş) Altın Bilezik Görmek

Rüyada altın bilezik görülmesi, güzellik, estetik ve zarafete işarettir. Rüyada altın bilezik gören bir kimse bakımlı, kendine özen gösteren, giyinmeyi seven ve girdiği her ortamda kendini belli eden bir kimsedir.

Rüyada 5 altın bilezik görmek ile ilgili tabirlerde rüyayı gören kadın kendine saygı duyan ve kendini bilen bir kadın olarak tabir edilir.

O kişiye çok yerden kısmet gelecek demektir, hayırlı haberler alacak ve kazanç elde edecek demektir.

Rüyada Altın Bilezik Takmak

Kadın veya erkek rüyasında altın bilezik takarsa hayırlı şeylerle karşılaşacak demektir, herkes tarafından sevilen kimseler olduklarını gösterir.

Eşi, nişanlısı veya sevgilisi o kişiyi el üstünde tutacak ve çok değer verecek demektir.

Rüyada Altın Bilezik Bulmak

Rüyada bir yerde altın bilezik bulmak, beklenmedik bir yerden büyük bir kısmet gelecek, belki bir evlilik teklifi alabilir, bir birliktelik başlayabilir veya maddi açıdan önemli kazançlar elde edeceği işlere girişebilir.

Rüyada Altın Bilezik Kırılması

Altın bileziğin kırılması pek iyi sayılmaz. Yokluk çekmek ve hastalık anlamlarına gelir.

Rüyayı gören kişinin bir hastalığa yakalanmasına, bir müddet tedavi görmesine yorulur. Diğer bir yorum ise maddi zorluklar yaşayacak demektir.

Rüyada Altın Bilezik Düşürmek

Başladığı bir işte başarısız olmak ve gelir kaybı yaşamak demektir. Rüyayı gören kişi ticarete atılmak üzere bir girişimde bulunur ve bu girişimin yanlış olması sonucunda zarar eder, başarısız olur.

Altın bileziğin evde düşürülmesi kolay atlatılacak bir hastalık ve önemsiz bir sorunla karşılaşmaktır. Bilezik evden dışarıda düşerse meşakkatli bir duruma işaret eder.

Rüyada 5 Altın Bilezik Görmek

Maddi değeri oldukça yüksek bir mala veya eşyaya özenmek ve sahip olmak istemektir.

Kolunda 3 altın bilezik olması iş bakımından birden fazla iş yapabilme becerisine sahip olmak, bilgili ve yetenekli olmak şeklinde tabir edilir.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir