Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 5 (beş) Aylık Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada 5 (beş) Aylık Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada hamilelik genel olarak sıkıntılı bir dönemin başlangıcı olarak ifade edilir. Rüyada hamile olduğunu gören bekar kimse oldukça zor günler içinden geçiyor ve bu sıkıntılı günlerinden bir türlü olarak kurtulamıyor olabilir.

Bilindiği gibi gerçek yaşam düşünüldüğünde hamileliğin önemli süreçleri vardır. Hamilelik aşama aşama ilerlediğinden dolayı rüyada kaç aylık hamile olunduğunu bilmek de önemlidir.

Eğer kişi gebeliğin ilk aylarında ise bu durumda sıkıntılar henüz yeni başlamış ve uzun süre devam edecektir.

Rüyada 5 aylık hamile olduğunu görmek sıkıntıların tam ortasında olduğunu ifade eder.

Bu nedenle rüyada 5 aylık hamile olduğunu gören kişi önündeki zorlu süreci atlattıktan sonra derin bir nefes alabilir ve ileri zamanlarda sıkıntılarından kurtulmak için bir çözüm bulabilir.

Rüyasında 5 aylık hamile olduğunu gören kimse aynı zamanda yaşamını sorgulamakta ve yapmış olduğu hatalar nedeni ile pişman olduğundan dolayı bir huzursuzluk hissetmektedir. Fakat kişi sabırları sonucu bu sıkıntısından kurtulacaktır.

Rüyada Doğum Yapmak

Rüyada doğum yaptığını görmek büyük bir sıkıntının rüya sahibinin üzerinden atılmasını ifade eder.

Rüyada doğum yapan kişi eğer çok sancı çekmiş ise bu durumda günahlarının bedelini ödemeye hazır olmalıdır.

Kişi büyük hatalar yapmış ve bu hatalar nedeni ile pek çok kişinin ahını almış olabilir.

Doğumu kolay olan kimse günahlarından da hızlı bir şekilde arınacak ve pişmanlığından dolayı etmiş olduğu dualar kabul olacaktır.

Doğum yapmak sıkıntı ve hastalıktan kurtulmak anlamına da gelir. Rüyasında doğum yaptığını gören kişi bekar ise maddi sıkıntılarından kurtulur.

Eğer rüya sahibi evli ve eşi ile arasında tartışmalar var ise bu durumda rüya sahibinin de eşi ile arasındaki gerginlikler son bulacaktır. Rüya sahibi sabırlarının sonucunu alacaktır.

 

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir