Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 5 (beş) Rakamı Görmek

Rüyada 5 (beş) Rakamı Görmek

Rakam Görmek
Rüyada sayı görmek genelde sayının miktarına göre değişir. Örneğin;
Rüyada “1” rakamını görmek; hayırlı işlere yorumlanmaktadır. “2” rakamını görmek; kazadan ve çeşitli belalardan kurtulmaya işaret eder. “3” rakamı görmek; faydasız işlerle uğraşmaya yorumlanırken “4” ve “5” rakamını görmek de hayırlıdır.

Uyku insan sağlığı için vazgeçilmezdir. Yorulan insan bedeni yaşamsal faaliyetlerini devam ettirebilmek için mutlaka dinlenmeye ihtiyaç duyar.

İnsan bedeninin dinlenme durumu olan uykuya geçildiği zaman en fazla birkaç dakika süren bir anlamlı veya anlamsız bir takım şeyler görmektedir.

Bilincimizin kapalı olduğu uyku evresinde insanlar yaşadıkları hayat doğrultusunda değişik rüyalar görmektedir.

Rüyalar genellikle bir kaç dakika sürse de insanlar uyku esnasında çok uzun zamandır rüya gördüklerini düşünebilir. Aynı rüya bazen bir kaç defa da görülebilir.

Rüyaların Anlamı Var Mıdır?

Bazı insanlar uyku esnasında gördükleri bu görüntülerin gelecekten sinyaller olduğuna inanırlar.

Fakat rüyaların gelecekten sinyal verip vermediği veya gerçek olup olmadığı yıllardan beri süre gelen ve bir açıklamaya kavuşturulamayan bir tartışmadır.

Rüyada Sayı Görmek

Rüyada sayı görmek genellikle varlığa ve bolluğa işaret etmektedir. Kişinin sahip olacağı maddi kazanca, parasal yükselişe, şansınızın açık olduğuna ve yaşadığı sıkıntılardan kurtulup ailesi ile birlikte huzura kavuşacağına işaret eder. Genellikle sayı görmek hayra yorulur.

Rüyada Rakam Yazmak

Rüya rakamları görmek ve yazmak farklı anlamlara gelmektedir. Rüyada rakam yazmak kişinin iş hayatı dışında yaptığı bir projede karşılaşacağı beklenmedik başarıya yorumlanır.

bu milli piyango veya at yarışı gibi gayret gerektirmeyen şans oyunları gibi durumlarda karşılaşılan bir rüya türüdür.

Rüyada 5 (beş) rakamı görmek ise aşkı ve evliliği sembolize eder. Eğer rüyayı gören kişinin aşk ve evlilik ile ilgili bir durumu bulunmuyor ise “5” rakamı rüya sahibinin yaşayacağı başka bir önemli gelişmeye işaret eder.

Örneğin bu gelişme iş hayatınızdaki karşılaşacağınız fırsatlara ve başarılara yorumlanabilir.

 

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir