Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 5 (beş) Tane Yumurta Görmek

Rüyada 5 (beş) Tane Yumurta Görmek

Rüyada yumurta görmek genel anlamıyla hayırlı işler olacağı şeklinde yorumlanır. Yumurta görmek; iş anlamında yükseliş, huzurlu ortamın artışı ve evlenerek mutlu bir döneme geçiş olarak yorumlanır.

Rüyada 5 tane yumurta görmek de hayırlı işler konusunda artışlar anlamına gelir. Rüya sahibinin yakın zamanda alacağı hayırlı haberlere ve hayatında yaşayacağı olumlu gelişmelere işaret eder.

Rüyada Yumurta Pişirmek

Rüya sahibinin rüyasında kendinin yumurta pişirdiğini görmesi iş anlamında başarılar anlamına gelir. İş hayatında adım atması ile büyük kazançlar sağlayacağına işaret eder.

Eğer rüyada başka birinin yumurta pişirdiğini görürse; üst kademede bir kişi olarak yorumlanır. Çalışan kişiler için patronu temsil eder.

Patronun yeni işler alacak kazanç sağlayacağı ve rüya sahibinin de bu kazançlardan yararlanacağına delalet eder.

Rüyada Yumurta Kırılması

Rüya sahibinin rüyasında yumurta görmesi olumlu şekilde yorumlanırken, yumurta kırmak genel anlamda olumsuz sonuçları temsil eder.

Evli bir kadın veya erkek rüyasında yumurta kırdığını görürse çocuğunun veya çevresinde çok yakın gördüğü bir çocuğun vefat edeceğine delalet eder.

Bakire bir bayanın rüyasında yumurta kırdığını görmesi de yakın zamanda bekaretinin bozulacağına delalet eder.

Yumurta kırılması genel anlamıyla elde bulunan varlıkların veya maddiyatın kaybedileceğine işarettir.

İş anlamında da başarısızlıklar elde ederek kişinin düşüş yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Yumurta sadece çatlamış ise kişinin hayatındaki bir hatasının olduğu ve en yakın zamanda bu hatasını telafi etmesi gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yumurta Almak

Rüya sahibinin rüyasında yumurta alması hayırlı işlere, güzel haberlere işarettir. Yumurta almak, iş ve ev hayatında bereketin artacağına ve yeni kazançlara delalet eder.

Yumurtayı alan kişi bekar ise mutlu bir izdivaç yaşayacağına yorulur. Rüya sahibi kümes içinde yumurta alıyorsa çalıştığı yerde başarılar elde ederek kazançlar sağlayacağı anlamına gelir.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir