Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 5 Katlı Bina Görmek

Rüyada 5 Katlı Bina Görmek

Rüya yorumcularının rüya sahibinin rüyasında 5 (beş) katlı bina görmesini kişinin başka bir kişinin işini elinden almaya ve bir erkeğin eşi ile ilişkiye girmesine yorumluyor.

Aynı zamanda rüyada 5 katlı bina görmek rüyayı gören kişinin evinin genişleyip büyüyeceğini ve ileride çok zengin olacağına işaret eder.

Rüyada yıkılmış bir bina gören kişi yaşamı boyunca tehlikeli bir hayatı olacağına delalet eder.

Rüyada Binayı Boyamak

Rüya sahibi rüyasında bir binayı boyadığını görüyorsa borçlarından kurtulacağına, binanın yandığını görmek ise düşmanlarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyasında bina satın aldığını gören kişinin bu rüyası düşmana işarettir. Rüyada boş bir arsaya bina yapmak bu rüyayı gören kişinin ev sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyasında bir evi ya da binayı boyadığını gören kişinin hayatında yeni gelişmelerin olacağı, bu yeni gelişmelerin kendisi için hayırlı işlere vesile olacağı yönünde yorumlanır.

Rüyada Boş Bir Alana Ev Yapmak

Kişi rüyasında herhangi bir boş bir alana ev yapıyorsa ve bu rüyayı gören kişi erkek ise ev yaptığı yerde bir kadınla evleneceği anlamına gelir.

Rüyasında yaş çamur ile ev yapan kişinin dini yönünün çok kuvvetli olduğuna işarettir. Binayı kuru çamurla yapıyorsa bu rüya iyi rüya olarak yorumlanmaz.

Kişinin maddi ve manevi yönden sıkıntıya düşeceğine delalettir. Rüyasında güzel bina yapmak veya görmek neşeli günlerin yakın olduğuna sevgiye, mutluluğa ve rızka işaret eder.

Sağlam bina görmek ise uzun ömre ve kuvvetli bir kişiye yorumlanır. Ayrıca rüyada bina görmek bekar kıza ve hayırlı uğurlu olacak işlere tabir edilir.

Rüya yorumcularının kişinin rüyasında bir ev ya da bir kaç katlı bina görmesi çoğu kez hayırlı işlere vesile olacağı yönünde değerlendirilir.

Hanenin bolluk ve bereket anlamına gelmesi rüyada görülen binanın hayırlı işlerin habercisi olduğu konusunda değerlendirilir.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir