Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 5.Kattan Düşmek

Rüyada 5.Kattan Düşmek

Rüyada 5. kattan düşmek refah ve ferahlık anlamına gelir. Rüyada düştüğünü gören kişi sıkıntılı ve üzüntülü dönemi atlatıp feraha çıkacaktır.

Rüyasında düşüp bir yerinin kırıldığını görmesi maddi ve manevi sıkıntıya düşeceğine işaret eder.

Rüyada 5.kattan düştüğünü görmek vücudunda bir yerinin incineceği anlamına gelir.

Sıkıntılı bir olay yaşanmasını işaret eder. Ayrıca yüksek bir yerden düştüğünü gören kişi kuytu hiç kimsenin göremediği bir yere düşmüş ise hayatındaki zorluklardan kurtulacağı anlamına gelir.

Temiz aydınlık ve ferah bir yere düştüğünü görmek feraha çıkmak anlamına ve huzurlu bir hayat yaşayacağı anlamına gelir.

Aynı zamanda balkondan düşmek ise eli sıkı ve pinti bir insan anlamına gelir. Rüyada balkondan düşmenin başka bir yorumu ise rüyayı gören kişinin maddi ve manevi zarara uğrayacağına yorumlanır.

Bu rüyayı gören kişi iş hayatında zor bir döneme gireceğine işlerinin bozulacağına işaret eder.

Rüyada Yüz Üstü Düşmek

Rüyada yüz üstü düştüğünü görmek bu rüyayı gören kişinin namaz kılacağını ya da dini görevlerini yerine getirmiyor ise bu rüya hayra yorulmaz.

Bir kişi rüyasında duvardan düştüğünü gördüyse hayra yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin isteklerinin yerine geleceği anlamına gelir.

Rüyada kendini yürürken düştüğünü gördüyse bolluk içinde yaşayacağına anlamına gelir. Bir insanın rüyasında kendisini çatıdan düştüğünü görmesi ve bir yerinin incindiyse bu rüya hayırlı değildir.

Bu rüyayı gören kişinin maddi zarara uğrayacağına yakın çevresinden birinin olumsuz bir olayla karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyada Denize Düşmek

Rüyada denize düşmek tempolu ve yoğun bir şekilde geçen işlerden sonra güzel bir tatilden sonra yeni fikirlerle yapacağı yeni işlere ve bir üst kademeye geçeceğine delalettir.

Aynı zamanda rüyasında suya düştüğünü gören kişi hayırlı bir evlilik yapacağına, sıkıntılardan kurtulacağına, yüksek mevkide iş sahibi olacağına, is hayatında yapacağı ortaklıktan mal mülk sahibi olacağı anlamına gelir.

 

 

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir